— Posted in Oslava Ostrava

Gay polohy daisy lee porn

gay polohy daisy lee porn

Bean Rowan Atkinson vo svojej najslávnejšej úlohe sa tentokrát chystá oslavovať najkrajše sviatky roku. Diel je rozdelený do štyroch epizód. Prvá sa odohráva v obchode, kde Mr. Bean nakupuje niekoľko vianočných maličkostí. V ďalšej sa presunieme na vianočné trhy, kde sa mu podarí dirigovať orchester a privlastniť si vianočný strom na námestí. Zvyšné dve epizódy sa odohrávajú u Beana doma a sledujeme v nich jeho prípravu na sviatky. Zjevení Když se začnou doma dít podivné věci, zjistí Kelly Ashley Greene a Ben Sebastian Stan , že je straší postava, kterou náhodou vyvolali během parapsychologického experimentu na univerzitě.

Děsuplné zjevení se živí jejich strachem a mučí je všude, kam se jen hnou. Dom Hemingway Charismatický Jude Law jako Dom Hemingway — nenapravitelný, ale vždycky vtipný, většinou hříšný a často nebezpečný kasař a zloděj. Doma zrovna pustili po 12 letech z vězení a on se rozhodl přihlásit o odměnu za to, že držel celou dobu jazyk za zuby. Společně s parťákem Dickiem se proto vydává za šéfem Fontainem, kterého Dom svým mlčením uchránil od jistého trestu.

Kromě jiného se Dom snaží navázat vztah se svou dcerou, starý dobře známý život ho ale brzy vtáhne zpátky mezi kriminálníky. Díky svému opilému a věčně sjetému egu Domovi nevyjde nic, i kdyby jeho úmysly byly čisté jak padlý sníh. Jack je slavný spisovatel, držitel Pulitzerovy ceny, který trpí depresemi a duševní poruchou.

Po smrti ženy svádí boj nejen sám se sebou, ale i s výchovou Katie. O 25 let později. Jejich vztah se potýká s problémy. Amanda bojuje s vnitřními démony, kteří ji pronásledují od jejího problematického dětství. Film Otcové a dcery zachycuje vztah dítěte a rodiče, kteří se v průběhu let odcizili.

Přes staré křivdy a rány, které během života utržili, se snaží znovu k sobě najít cestu Before I Fall Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston Zoey Deutch má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl.

Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí.

Předtím, než její čas nadobro vyprší. Až jednoho dne potkal v knihovně Marii… Dan in real life je úsměvná komedie, kterou napsal sám život. Dan Steve Carell píše sloupek do novin, ve kterém radí druhým, jak si nejlépe uspořádat rodinný život. Jeho vlastní tři dcery mu dospívají před očima a on se jim snaží být dobrým otcem i matkou zároveň. Jeho osobní život zůstal od smrti jeho ženy unášen v proudu malých i větších starostí.

Jednoho dne se však něco změní. V knihkupectví potká Marii Juliette Binoche která ho na první pohled něčím zaujme. Sympatie jsou vzájemné a šťastnému happy endu stojí v cestě už jen Danův bratr Mitch, se kterým Marie čerstvě chodí.

Pravá blondýnka 3 Annie a Izzy Milly a Becky Rosso , blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší.

I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni! Pariah Alike je šestnáctiletá afro-americká lesba, která žije v Brooklynu.

Ve škole je známá jako Lee, výjimečná studentka, která se zajímá o poezii. Její nejlepší kamarádka Laura je také lesba. Ve škole všichni znají sexuální orientaci dívek, ale doma je to tabu. Alikeinina matka je zásadová, nábožensky založená a její otec citově chladný detektiv.

Problém pro Alike nastává ve chvíli, kdy se seznámí s dcerou matčina kolegy, do které se zamiluje. Věci se dávají do pohybu, když Andy odjede tábořit a nechá hračky doma svému osudu. Posedlý sběratel hraček unese Woodyho, který nemá ani nejmenší tušení, že je velmi cennou sběratelskou raritou.

Je pak na Buzzovi Rakeťákovi a jeho partě z Andyho pokojíčku, aby vyrazili do akce a zachránili kámoše před potupným osudem muzejního exponátu. Na cestě domů zažijí spousty dobrodružných a vzrušujících okamžiků při překonávání překážek. Americké psycho Patrick Bateman je mladý ambiciózní finančník, který je tam, kde chtěl být.

Žije na Manhattanu, má snoubenku, pracovní postup. Co ho však vede k tomu, stát se krvavým zabijákem, ví jen on sám. Ovšem Lucy k dokonalému štěstí chybí miminko.

Snaží se všemi dostupnými bizarními prostředky, ale zkrátka jim tato radost zůstává odepřena. Po čase se jejich zoufalství zvětší a vztah se začne hroutit.

Lucy nachází útěchu u svého zákazníka Carla James Purefoy a Sam ventiluje svůj stres do svého filmového scénáře. Do tohoto zmatku nakonec vchází doktor James Rowan Atkinson se svým černým humorem, aby dal vše do pořádku. Minority Report Píše se rok Vina je potrestána dřív, než ke zločinu vůbec dojde. PreKrim, elitní jednotka Ministerstva spravedlnosti, dokáže vraždě zabránit díky třem jasnovidcům, psychotronickým osobnostem, které neomylně určí pachatele.

Je to nejmodernější obrana proti zločinu, dokonalý systém. Jeho motivem je ušetřit tisíce lidí tragédie, jakou sám prožil. Informace od tří médií se nejdříve přenesou na plazmovou obrazovku. John zde analyzuje, co jasnovidci vidí. Nepochybuje o své práci, dokud se sám nestane podezřelým číslo 1. Nesahejme psům na párky Amy má všechno, po čem touží. Skvělou práci, kamarády, rodiče, kteří ji milují, ale hlavně velkou lásku — snoubence Johna. Před svatbou má John pro Amy zdánlivě nevinný návrh: A Amy má velké, lechtivé tajemství: John je z tohoto odhalení naprosto v šoku.

Příznáním jako by Amy nasedla na horskou dráhu bez záchranné brzdy. Chlapec Lucas Manuel Camacho nezná lásku, ani teplo domova. Po smrti matky se jeho otec Tobias Moretti uzavřel do sebe a utápí se v zármutku. Osud svádí Lucase a orlí mládě dohromady. Chlapec ptáče zachrání a pojmenuje ho Abel. Tajně se o něj stará, krmí ho. Ve společnosti mladého dravce nachází lásku a přátelství, které mu doma tolik chybí.

S pomocí starého lovce Danzera Jean Reno učí Abela létat a lovit. Jak dravec roste a sílí, blíží se den, kterého se Lucas bojí. Den, kdy bude muset svého opeřeného přítele vypustit zpět do volné divočiny. Kurýr expres Po bláznivých Taxi 1, 2, 3, 4 přichází další rychlá jízda z dílny Luca Bessona. Udělá cokoliv, aby dostál pověsti expresního doručovatele. Ale ať se snaží sebevíc, jeho šéf mu nikdy nepřidá, nikdy se mu nepodaří předstihnout své kolegy a nikdy nepřeveze svého otce policistu.

Jediným světlým bodem jeho života je Nadia - ale i ta se na něj pořádně naštve, pokud se neukáže na svatbě její sestry.

Snímek Zabiji Nixona je neobyčejně poutavým a tragickým příběhem Sama Bickea, muže, který byl v roce dohnán k naplánování atentátu na Film je natočen podle skutečných událostí. Samovo manželství se rozpadá. Práce v obchodě ho ponižuje. Přesto se Sam snaží za každou cenu uspět. Jediné, co chce, je získat svoji rodinu zpět a rozjet svůj vlastní podnik. Avšak ve společnosti poznamenaní politickým rozkladem a válkou ve Vietnamu není mnoho místa pro snílky. Samův svět se rozpadá a v Americe vrcholí aféra Watergate, která odhaluje vinu na nejvyšších postech společnosti.

Ve všech mís promlouvá k lidu prezident Nixon - Sam věří, že našel osobu zodpovědnou za jeho i další americké problémy. Určí si tedy schůzku s osudem Pepek námořník Pepkovi se zdá sen, že jeho táta je v nebezpečí. Rozhodne se tedy, že ho musí najít a zachránit.

Podle snu by ho ale měl hledat v Tajuplném moři, kde, jak známo, číhá spousta nebezpečí a hlavně mocná čarodějnice. Pepek se ale jen tak nezalekne a vyjede na moře. Jenomže s ním i jeho přítelkyně Oliva, která nechce zůstat doma. A tak Pepek nebude muset řešit jen nástrahy zlé čarodějnice, ale i Olivinu mořskou nemoc. Uchazeč Mladý nádejný právnik "najlepší v Copenhagene!

Kancelária, v ktorej by mal sedieť, už nesie jeho meno - ešte pred rokom v nej totiž sedel jeho otec, než bol jedného dňa zabitý. Vražda nikdy nebola vyriešená a mladého muža tento fakt stále nenecháva pokojne spať - a to je nakoniec dôvod, prečo miesto nedostane. Druhý deň ráno sa však zobudí s ťažkou opicou v hotelovej izbe, v ktorom, zdá sa, skončil po nočnej pitke is pôvabnú blondínou, ktorá však leží mŕtva v kúpeľni.

Doma ho čaká videozáznam celého aktu s požiadavkou piatich miliónov výkupného. Staré rany sa otvárajú, ale ničomu sa nedá veriť hneď na prvý pohľad. Divoká řeka Záchrana mladé dívky ze spárů zločinců je jen začátek jeho dobrodružství. Clay je problematický teenager.

Po jednom incidentu dostává od šerifa, který je zároveň jeho dědeček, na vybranou. Buď popluje 60 mil sám po divoké řece a nebo půjde do vězení. Clay si vybere první možnost. Na řece je však svědkem únosu mladé dívky. Clay v sobě najde odvahu, a dívku ze spárů dvou zločinců vysvobodí.

Únosci jsou jim ale stále v patách. Začíná boj s divokou řekou. Clay tak objeví nejen sám sebe, ale najde také lásku. Hickok Divoký Bill Hickok měl ve skutečnosti mohutnou postavu a vlasy až na ramena, John Wesley Hardin nikdy nebyl v Abilene šerifem a žalářníka Williamse zastřelil omylem sám Hickok. Uvězněni v čase Hlavní hrdina Héctor Karra Elejalde ze své zahrady uviděl krásnou holku, která se jen tak svlékla v lese.

Po tom co se zajde do lesa podívat ho někdo bodne do paže. Héctor před ním utíká a postupem času se dostane do laboratoře, kde ho Chico Nacho Vigalondo pošle do minulosti. Kolotoč událostí může začít, Héctor v minulosti vidí sám sebe jak klábosí se svojí manželkou Candela Fernández a musí vymyslet plán, jak dát všechno do pořádku. Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení… Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři.

Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru. Ráno je probudí telefon Jackovi rodiče se vrací z dovolené dřív a Jack je má už za 3 hodiny vyzvednout na letišti. To by ještě nebyl takový problém. Stačí se trochu probrat z kocoviny a uklidit. Horší je, že kluci zjistí, že jeden jejich kamarád je… no ano, mrtvý! Ale copak mají čas dát věci do pořádku, když pořád někdo zvoní u dveří?

Dvě nadržené holky, úchylný strejda, homosexuál, prostitutka… Zkrátka blázinec v pěkně bláznivé komedii! Lidé jako my Chytré a intimní drama představuje Chrise Pinea coby ukecaného prodavače Sama, kterému je něco přes dvacet a jehož svět se zhroutil ve chvíli, kdy se dozvěděl, že jeho otec náhle zemřel. Proti své vůli se musí vypravit domů, dát do pořádku otcův majetek a znovu navázat kontakt se svou odcizenou rodinou.

V procesu plnění otcovy poslední vůle odhalí Sam šokující tajemství, které obrátí jeho svět vzhůru nohama: Jak se vyvíjí jejich vztah, je Sam nucen přehodnotit vše, co si myslel, že ví o své rodině - včetně svých vlastních životních rozhodnutí. Pomsta porazených Přestože byli Deceptikoni v čele s Megatronem poraženi, Starscream se vrací na Cybertron, aby zabral oficiálně místo vůdce a odletěl se svou armádou na Zem, srovnat si s Optimem Primem a jeho pobočníky nevyřízené účty. Mezi Deceptikony je však i Soundwave, Megatronův věrný pobočník, a také Shockwave, strážce Cybertronu, který Starscreama za svého vůdce přijmout nechce za žádnou cenu a z jiskry ho nenávidí.

Soundwave má plán jak oživit Megatrona, což se mu povede, a oživí i ostatní zemřelé. Stejně tak i přetrženého Jazze Darius McCarey. Mezitím se Sam dal na vysokou školu, na kterou jeho láska Michaela z nedostatku peněz nemůže. I když Sam potká na vysoké škole blonďatou krásku Alici, zůstává věrný své Michaele. Když se Optimus doslechne o vzkříšení Megatrona a ostatních mrtvých robotů, neváhá se ani on po boku s věrnými Autoboty, Samem a Michaelou vložit do souboje ochrany Země a celého vesmíru.

Apokalypsa HD Umíte si představit, jak by asi vypadal svět motorismu po jaderné katastrofě? Dva neohrožení vědci představují způsoby, jak se dostat do práce, když je atmosféra zamořena prachem a není vidět na krok. Jak se zachovat, když vám zbývá poslední galon benzinu. Jak se nenudit v autě, když čekáte na ucpané dálnici, prchajíce před jaderným výbuchem a nechali jste doma karty, nebo jak udělat závody zajímavějšími, když přežili pouze dva závodníci a dvě závodní auta.

Jak projít na STK ve světě plném zombie? Greg se konečně zbavil svého sýrového prokletí, směle nastupuje do sedmé třídy a oči může nechat na Holly Hills, dívce, která se právě přistěhovala do města.

Jen doma se mu věci vymykají z rukou, obzvláště jeho starší brácha Rodrick ho pořádně trápí. A tak Greg brzy zjistí, že může být ještě něco daleko děsivějšího než škola — jeho vlastní rodina! Prostě Peck Americká černá komedie režiséra Michaela A. Nicklese vypráví o patnáctiletém Michaelu Peckovi Keir Gilchrist , který to nemá ve škole vůbec lehké. Jeho učitelé ho považují za idiota, spolužáci se mu posmívají, a doma to není o moc lepší, protože rodiče Marcia Crossová a Adam Arkin ho nutí dělat to, co nechce.

Možná by to ale mohla změnit první láska - Emily ovšem budí pozornost na každém kroku, a pokud chce tenhle outsider získat její srdce, bude muset vymyslet něco velkolepého.

Maléry pána účtovníka Bláznivá italská komedie o chlapíkovi, který měl doma škaredou ženu, v práci přísného šéfa, a všechno to snášel víc než statečně. Hugo Fantozzi pracuje ve veliké společnosti jako účetní. Má pěkné místo, sympatickou a milou ženu, i krásnou dceru. Rovněž je uznávaným šampiónem v přepínání TV stanic na dálkovém ovladači v domě, kde bydlí. Sousedi i kolegové z práce si jej váží. Občas se mu sice přihodí nějaký ten problém či malér.

To by jste se totiž nesměli jmenovat Hugo Fantozzi. Vypadá to na další zhroucení a tak je opět povolán doktor Sobel Billy Crystal , aby nahlédl do temnot gangsterovy duše. A dojde k nejhoršímu. Vitti je podmínečně propuštěn s tím, že se o něj dr. Sobel bude starat dnem i nocí. A co hůř ubytuje si ho u sebe doma.

Vitti se snaží začlenit se do běžného života seč mu síly stačí, jenže práce ve zlatnictví, restauraci, či prodejně aut se dá jen těžko sladit s návyky všemocného mafiána Rodinný víkend Šestnáctiletá Emily už má po krk toho, jak ji její egocentrická rodina neustále přehlíží.

A tak se rozhodne vzít věci do vlastních rukou. S pomocí svých sourozenců zajme rodiče jako rukojmí a pokusí se doma nastolit pořádek. Když její rodiče propásnou další důležitou událost, šestnáctiletá Emily má všeho až po krk a usoudí, že jejich vztah zoufale potřebuje vzpružit. Emily i její tři sourozenci si stěžují, že se cítí naprosto přehlíženi a jejich vysoce výkonná matka i roztěkaný otec-umělec si pomalu začínají uvědomovat, jak svým sebestředným chováním zničili šťastný domov, který se jim kdysi podařilo vybudovat.

Carterova žena jenny Lolita Davidovich je samozřejmě nadšená tím, že její pozorný manžel bude doma. Když se ale Carter začne k jejich dceři podivně chovat, Jenny je znepokojená. Situace se začne komplikovat ve chvíli, kdy se znovu objeví Jennyina stará láska Steven Bauer. Nikdo ale nepředvídá vývoj rozdvojení Carterovy osobnosti, ani to, že se budou opakovat ďábelské experimenty jeho choromyslného otce.

Zazděná Mladá inžinierka Sam Walczaková len nedávno doštudovala na technickej univerzite. Na oslave promócií jej dá otec, majiteľ demolačnej firmy, svojský dar — má dohliadnuť na demoláciu starej budovy, ktorá je doslova uprostred ničoho. Ak akciu dovedie do úspešného konca, stane sa jeho partnerkou. Sam teda odcestuje do vzdialenej lokácie, aby riadila na demolačné práce domu Malestrazza, ktorý je pomenovaný podľa svojho architekta. Čoskoro však odhalí hrozné tajomstvo, ktoré záhadný dom skrýva.

Jeho bývalí nájomníci sa totiž stali obeťami brutálneho vraha, ktorý ich zaživa pochoval v stenách domu. Teraz musí byť pred zabijakom o krok napred, inak skončí ako jeho predchádzajúce obete.. Reno má špatný den — ukradli mu auto, dostal výpověď z práce a doma najde spolubydlícího v posteli se svou dívkou.

Rozhodne se, že již nikdy nechce mít žádné spolubydlící. Po roce si Reno najde novou přítelkyni Holly, ale s ní také přichází nové problémy. Zdědil krásný dům v Holywoodu, ale náklady na jeho provoz jsou velmi vysoké. Reno a Holly tak musejí hledat spolubydlící.

Po neuvěřitelných pohovorech, začínaje se schizofrenní dívkou a konče uprchlým vězněm, najdou konečně ty pravé. Charismatického lamače dívčích srdcí Chada a blonďatou sexbombu Nicole, která s Renem neustále flirtuje. Reno se ale obou nových spolubydlících bojí. Nicole i Chad by se chtěli s Holly vyspat, a Reno také musí držet na uzdě svou touhu po Nicole. Niečo na tej Mary je Mary je prostě úžasná! Kdo už ji nemiluje , brzy do toho spadne. Láska k hezké, chytré, milé a bohaté Mary je nevyhnutelná.

Ted o ní snil už na střední škole a i když mu rovnátka na kráse zrovna nepřidala, vybrala si Mary jako doprovod na maturitní ples právě jeho. Jenže Ted má vedle obludných rovnátek i obludnou smůlu. Po sérii trapasů, které jej potkaly v předvečer té velké události u Mary doma, se Ted rozhodl svou vyvolenou raději už nikdy nespatřit. Uběhlo však třináct let a jeho srdce je stále zraněné nenaplněnou láskou.

Na radu svého přítele najme Ted soukromého detektiva Healyho, aby Mary vypátral. Odporný Healy se do stále krásné Mary zamiluje a Tedovi nalže o jeho křehké lásce z dětství spoustu nesmyslů. Teda to ale neodradí a rozhodne se údajně tlusté , rozvedené Mary se čtyřmi dětmi pomoc. Když začnou doma projevovat známky neklidu, rozhodnou se jejich ženy Jenna Fischer a Christina Applegate pro odvážný krok k záchraně jejich manželství: Nejprve se to zdá jako splněný sen, ale Rick a Fred brzy zjistí, že jejich očekávání od života singles — a jich samých — je naprosto a zcela mimo realitu.

Salón sestier Fontanových Príbeh troch sestier - návrhárok - ktoré sa preslávili nielen doma, ale aj v Spojených štátoch: V 40tych rokoch min. Bol to životný príbeh plný lásky, prekvapení, dobrodružstiev, nástrah i ľudského nešťastia. Micol Fontanová a jej sestry dobyli svojou módou celé Taliansko, ich módne kreácie sa stali symbolom talianskeho štýlu a elegancie po celom svete Nová vesmírná odyssea Velkolepý vědecko-fantastický akční příběh o nadějích lidstva v nekonečném vesmíru.

Tvůrce Vexille , nám předkládá opět nablýskaný příběh plný futuristických zážitků. Děj se odehrává v blízké budoucnosti. Muži a ženy se vydávají zkoumat neprobádané galaxie při hledání nové utopie, ale stejně jako doma, musí i ve vesmíru čelit strašným nebezpečím, jako je terorismus, nebo konflikty mezi znepřátelenými zeměmi. Cheap Thrills Zdá sa, že Craig Daniels Pat Healy má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť.

V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s mesačným synom, čo už problém je.

Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea Ethan Embry , s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin David Koechner a Violet Sara Paxton , ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí.

Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť Kruhy Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu.

Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu.

Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma.

Dvojníci Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafián Vytloukal kvůli velkým dluhům.

Pokud Honza neukradne z galerie obraz Dívky v modrém, tak je s ním amen Zachrání ho náhoda — do cesty se mu připlete jeho dvojník, středoškolský profesor Richard Prospal, pedant a slušňák k pohledání, a těm dvěma se zázračně změní život. Zatímco si Honza užívá v Richardově kůži doma i ve škole, Richard je pronásledován mafiány, protože mu nevěří, že není Honza.

A když se jim do rukou dostane i Richardova dcera Natálka, tak mu nezbývá, než zapomenout na slušné vychování a najít způsob, jak vyzrát na mafiána a jeho gorily a dostat nejen obraz, ale i dceru do bezpečí.

Kolotoč překvapivých komediálních situací se roztáčí Život jde dál Po smrti svého snoubence se Gray Jennifer Garner stěhuje k jeho nejlepším přátelům. Jednou ale Gray pronikne za bariéru, kterou kolem sebe Fritz staví a konečně poznává, proč si ho její snoubenec tolik vážil. Gray začne s Fritzem trávit stále více času a získává pocit, že smrt milované osoby nemusí bezpodmínečně znamenat konec šancí na lásku. Pak se ale přede dveřmi objevuje nečekaná návštěva, která všem zamotá hlavu.

Přátelé Gray se budou muset hodně snažit, aby jí pomohli pochopit, že život je možná složitý, ale láska ještě složitější. Blesk z čistého nebe Šestnásťročný fanúšik Brian si želá hrať rovnako dobre, ako jeho basketbalový hrdina Kevin Durant. Chlapčenský sen sa zázračne vyplní - na úkor jeho hrdinov. Teraz Durant kríza vedie jeho tím k záhube a v rebríčku NBA sa prepadá stále nižšie Ten pojednáva o tom, ako hviezda basketbalovej ligy príde o svoje hráčske zručnosti, ktoré sa zázračne prenesú na jeho šestnásťročného fanúšika.

Keď sa na Briana zázračne prenesú hráčskej zručnosti jeho športového hrdinu Kevina Duranta, stane sa z neho hviezda stredoškolského tímu. Kevin Durant však zrazu nie je schopný ani trafiť kôš a zachrániť tak svoju kariéru. Play-off sa blíži a Brian začína chápať, že aby sa stal skutočným víťazom, musí začať pracovať predovšetkým sám na sebe.

Preto sa rozhodne urobiť konečne správnu vec a pokúsi sa zabrániť katastrofickému zavŕšenie sezóny svojho hrdinu. Hlboko v gangu - Waist Deep O2 seděl šest let ve vězení, nyní je venku a pracuje jako hlídač. Je v podmínce, a tak se snaží dodržovat všechny zákony a pravidla, zatím se mu to úspěšně daří, avšak jen do určité chvíle. Jeho bratr má vyzvednout jeho syna Juniora ze školky, ale jelikož mu do toho něco vleze, tak O2 to musí udělat sám.

Junior je celý zpočátku nadšený a pak blaženě a vyčerpaně usíná. Když O2 čeká zrovna na křižovatce, kde svítí červená, přistoupí k němu pěkná kočka a nabízí mu koupi obleků. On odmítne, holka se tedy po chvíli sbalí a odejde, jenže v tu chvíli přiběhne odněkud černoch s bouchačkou, vyhodí ho z auta a ujede pryč. O2 se sevře srdce, poněvadž v autě zůstal jeho spící syn. A tak se za ním rozběhne, cestou zastřelí pár chlápků, kteří v krádeži auta jeli taky, a tak se znovu dostane do křížku se zákonem.

Bohužel jeho syna stejně unesou a on se rozhodne ho vypátrat. Opodál na ulici totiž uvidí tu holku, jež mu chtěla prodat obleky, a donutí ji ke spolupráci Bez doteku Celovečerní debut nejmladšího českého režiséra Matěje Chlupáčka vypráví příběh dospívající dívky Jolany, která je předmětem sexuální touhy svého nevlastního otce.

Problémy v rodině nedokáže řešit, ztrácí schopnost komunikace i se svými kamarády a stále více se propadá do uzavřeného světa svých představ. Doma hru na šťastnou rodinu hrát nedokáže, svět venku ji vysává, má strach, ale submisivní erotické hry zároveň neodmítá. Neúnosnost situace a řada dramatických okolností doženou hlavní hrdinku až do nevěstince, kde se její postavení dále vyhrocuje. Ale je otázka, co Jolana vlastně chce?

Není útěk do snů lepší než drsná okolní realita Manažer Matt Busby mezitím přesvědčí tajemníka anglické fotbalové ligy Alana Hardakera, aby umožnil Manchesteru United startovat v Evropském poháru. Tým sklízí úspěchy jak doma, tak v zahraničí. V únoru je anglický tým ochromen leteckou katastrofou, neboť poblíž Mnichova se zřítí letadlo s hráči United.

Nehodu nepřežije celkem 23 lidí, včetně osmi hráčů Manchesteru United. Karcoolka 2 Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být… Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice — v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin.

Jen si občas ujede na pořádném pečení. Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli.

Největší filmová katastrofa Moc toho nenapovídá, ale jeho mimika poví vše: Bean do Los Angeles. Bohatý generál Newton tam daroval Griersonovu muzeu slavný obraz od Jamesa Whistlera. Prasátko a jeho velký příběh Film Prasátko a jeho velký příběh je další pohádkou, ve které se setkáme s oblíbenými zvířátky ze Stokorcového lesa.

Tentokrát se parta přátel přesvědčí o tom, že i malé zvířátko může dokázat velké věci. Když se zvířátka společně vydají na sběr medu a nechají Prasátko díky jeho malému vzrůstu doma, začne si připadat méněcenné.

Pak se najednou ztratí a ostatní zvířátka použijí jeho památník jako klíč k jeho nalezení. Při tom si uvědomí, že toto velice malé zvířátko bylo ve skutečnosti v mnoha směrech velkým hrdinou. Po rušném hledání a jeho dramatickém vyvrcholení dostává Prasátko další příležitost dokázat, jak velký vliv mělo na své kamarády. Ďáblův náhrobní kámen Z krve tohoto města se zrodí ďáblův stín. Jaq Moltonová byla obětavá a šťastná matka, dokud jednoho dne nenašla doma svého syna, brutálně zavražděného jeho otcem Calem.

Její bolest a utrpení se zvrátí v touhu po nelítostné pomstě. Jaq se vydá najít Cala, aby mohla vykonat tu nejkrutější odplatu. Její neutuchající pátrání ji přivede do města Roach, hemžícího se odpornými vampýry. Jaq na ně naráží na každém kroku a už považuje svou odplatu za ztracenou, když se seznámí s místím detektivem Dickem. Ten ji poskytne o Calovi závažné informace.

Její manžel je obávaný upír, který plní úkol, jenž ohrožuje veškeré živé. Jaq však svou bitvu nevzdává. Potom, čo preniesol na plátna kín komiksovú postavu Spider-Mana a urobil z nej miliardovú trilógiu sa vracia k svojim koreňom. Ku kultovým filmom Evil Dead , Evil Dead II a Army of Darkness , ktoré sa dodnes umiestňujú na najvyšších priečkach rebríčkov najlepších hororov všetkých čias a sú populárne nielen medzi režisérovými fanúšikmi.

Sam Raimi patrí v súčasnosti k najväčším menám Hollywoodu a preto mal pri Stiahni ma do pekla voľnú ruku a neobmedzený rozpočet. Jeho návrat k hororu sa odohráva vo veľkom štýle. Napätie graduje, démonický prenasledovatelia sú dostatočne odporní a nadprirodzené udalosti krvavé a strašidelné. Príbeh sa pohráva s myšlienkou, že nahnevať starú cigánsku čarodejnicu sa nevypláca.

Mladá banková úradníčka Christine Alison Lohman sa jednej takej snaží pomôcť s nesplatenou hypotékou. Jej šéf ale túto snahu stopne a netuší, že pre Christine to bude mať nečakané následky — smrtiacu kliatbu!

Od tejto chvíle začína zbesilá snaha mladej ženy o záchranu svojej duše, o ktorú sa snažia pekelné spáry starej čarodejnice Purpurový vrch Edith Cushingová Mia Wasikowska je na svou dobu velmi emancipovaná dívka s literárním talentem a nepěkným traumatem z dětství, s nímž se vypořádává právě psaním. Záhadnému cizinci, siru Thomasi Sharpeovi Tom Hiddleston , se její texty líbí, jí se pro změnu zamlouvá on.

Dokonce tak, že po tragické otcově smrti brzy odloží smutek a provdá se za něj. Díky sňatku se stane spolumajitelkou panství Purpurový vrch, jemuž vévodí majestátní, leč chátrající viktoriánský dům, jehož děravou střechou padá do vstupní haly déšť, sníh a listí.

V jeho ponurých stěnách se Edith rozhodně necítí jako doma. Přispívá k tomu odměřenost její švagrové Lucille Jessica Chastain a spousta děsivých vizí, jež ji provázejí od chvíle, kdy prvně překročila práh. Edith je sice k smrti vyděšená, zároveň ji ale zvědavost nutí odhalovat tajemství, které se dům snaží pohřbít. Že jí při téhle pátrací akci půjde neustále o život, asi není potřeba dodávat. Poltergeist Legenda hororového žánru Sam Raimi přichází s úplně novým zpracováním klasického příběhu o rodině, jejíž poklidný život se obrátí naruby, když se v jejich domě začnou dít podivné věci.

Útoky děsivých bytostí se stále stupňují a rodina musí čelit nejhorší noční můře ve chvíli, kdy zmizí jejich nejmladší dcera. Ukradená nevinnost Myslela si, že její právě narozené dítě zemřelo, ale nakonec zjistila, že bylo uneseno!

Americký thriller podle skutečnosti. Jenna Shaw, svobodná nastávající matka se jednoho dne doma probudí a zjistí, že porodila mrtvé děvčátko. Obává se, že porodní asistentka dítě zabila, zatímco ona byla v bezvědomí, ale policie začíná pátrat jiným směrem. Za pomoci otce dítěte Jenna odhalí pravdu a zjistí, co se skutečně stalo jejímu dítěti. Jejich pátrání je přivede na stopu obchodníků s dětmi: Zahalené tieňom Teherán Shidehina snaha vrátiť sa po vydaji a narodení dcérky Dorsy na medicínu je pre jej politicky aktívnu minulosť zmarená.

Manžel musí bojovať vo vojne a iracké lietadlá robia nálety nebezpečne blízko jej bytu. Keď zostane s dcérkou doma sama, dievčatko začína chorľavieť a je mimoriadne nepokojné. Shideh si najskôr Dorsine záchvaty hnevu pre stratenú bábiku nevšíma, no postupne začína mať pocit, že ich ohrozujú džinovia — zlomyseľní duchovia, ktorí prichádzajú s vetrom. Vo svojom hranom debute kombinuje Babak Anvari spoločenskú kritiku daného obdobia s klasickým hororovým príbehom, a vytvára tak film, ktorý je rovnako inteligentný ako desivý.

Zahalené tieňom predstavuje Shideh ako silnú, vzdorovitú ženu, frustrovanú spoločnosťou, ktorá ju sústavne napomína za jej nezávislosť. Ženu, ktorá sama a opustená bojuje s mnohými nebezpečenstvami reálneho aj nadprirodzeného sveta v snahe zachrániť seba a svoje dieťa. Stroj času Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá.

Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit.

Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času. A proto se také rozhodnou, že by nebylo od věci spolu po tolika rocích opět strávit dovolenou, přičemž tentokrát nemají namířeno nikam jinam než do slovutného Saint-Tropez, domova potřeštěných četníků a především jednoho z nejoblíbenějších a nejslavnějších letovisek Francouzské riviéry.

A co by to bylo za retro setkání, kdyby ho nebyl účasten i Eric, který skupinku před deseti lety na Korsice prováděl. A mimochodem právě Eric se v Saint-Tropez cítí jako doma a opět je připraven být přátelům tím nejlepším průvodcem. Prázdniny plné průšvihů a omylů, navazující na populární francouzskou komedii Les randonneurs z roku , opět mohou vypuknout.

Dozvídá se však, že zmizel a nikdo netuší, kde by mohl být. S tím se ale Hank nechce smířit, a proto sám pátrá po synovi. Čeká jej však poznání, o které možná ani nestál.

Zápas o druhou šanci Profesionální hráč baseballu musí podstoupit léčení z drogové závislosti ve městě, kde se narodil. Jeho život opět dostává smysl, když se vyrovná se svou divokou minulostí, a rozhodne se trénovat místní juniorské baseballové mužstvo. Profesionální baseballový hráč Cory Brand moc dobře ví, jak chutná vítězství. Ale když není na hřišti, vymyká se jeho život kontrole. Poté, co je ze hry suspendován kvůli řízení pod vlivem omamných látek, posílá ho jeho agentka na odvykačku zpátky do města, kde se narodil.

Doma z donucení trénuje místní juniorský baseballový team a tráví osm týdnů v centru pro léčbu závislostí. Celou dobu se nemůže dočkat, až se vrátí ke starému životu.

Zatímco ho mladí svěřenci učí užívat si znovu hru, Cory si uvědomí, že se musí vyrovnat se svou minulostí a najít naději pro budoucnost Cory se tak díky nečekané druhé šanci ocitá na cestě vlastní proměny a vykoupení. Charlie Bartlett Charlieho Bartletta Anton Yelchin vyhodili z další soukromé střední školy, a tak se musí uchýlit na státní.

Ne že by tam zrovna zapadl, ale dostane nápad — otevře si psychiatrickou poradnu pro spolužáky. Jenže pak se sám zakouká do ředitelovy dcery… Soukromá střední škola — prachy kam se podíváš, všichni študáci tu důvěrně znají alkohol i drogy. Charlie Bartlett Anton Yelchin do takového prostředí nezapadá a navíc ho ze školy vykopnou, což ovšem není poprvé. Zazobanému mládenci, který žije s neurotickou matkou, tudíž nezbývá než se snížit k docházce na státní střední.

Ani tady sice nezapadne do kolektivu, ale časem zjišťuje, že zdejší teenageři se zase tak neliší od těch, co poznal dřív — i oni mají své problémy, se kterými nejsou schopni se vypořádat, i oni tápají. A tak Charlieho napadne spásná myšlenka zahrát si na školního psychiatra.

Sám posléze zaměří svou pozornost na jednu půvabnou dívku. Bohužel to je ale Susan, dcera školního ředitele Robert Downey Jr.

Nepříliš šťastnému vztahu matka-dcera nepomáhá ani fakt, že život Diane je jeden dlouhý večírek plný alkoholu a drog, a Martin budující PR agenturu se doma také moc nezdržuje.

Mini hledá své místo v životě a rozhodne se zkusit přivydělávat si jako profesionální společnice. Vše funguje do té doby, než jí agentura přidělí jako zákazníka jejího nevlastního otce. Z žertu na jednu noc se stává vztah, a Diane začíná být pro oba milence nepohodlná. Mini tedy přemýšlí, jak matku odstranit a Martin, ať chce nebo ne, je do jejího plánu pomalu zatahován také.

Dům na Bay Street Svobodná matka Dee Dee se po třinácti letech vrací s jedenáctiletým synem Trooperem do rodného města, které opustila beze slova vysvětlení stejně jako tehdejšího přítele Sama Timmonsa. Dnes si myslí, že právě Sam byl jediný muž, který ji opravdu miloval. Jenže teď už je ženatý a vede s manželkou Lydií veterinární kliniku. Trooper k němu silně přilne a brzy mu začne pomáhat s péčí o zvířata.

Dokonce i Lydie, zpočátku ostražitá a žárlící, se postupně s chlapcem a nakonec i s Dee Dee spřátelí. Obyvatelé městečka si rychle oblíbí přátelskou, usměvavou a ke všem laskavou ženu, která si na náměstí otevře obchod se svíčkami, symbolizujícími podle ní světlo v temnotách, a začne pro ženy pořádat pravidelné svíčkové večírky.

Ukazuje se však, že Dee Dee ukrývá tajemství, které dokáže otřást obyvateli městečka. Když nakonec vyjde najevo, jsou to právě Sam a Lydie, kdo jí podá pomocnou ruku. Vodovoda Balená voda je největší reklamní a marketingový podvod na světě. Načerpat zdarma pitnou vodu, stočit ji do plastových lahví, rozvézt po světě a prodat zpátky lidem prostě přináší snadné výdělky.

Film přitom ukazuje, že voda v plastové lahvi bývá tatáž a mnohdy ještě daleko horší, nežli jaká teče doma z vodovodu. Autorka rozkrývá, jak se firmy Nestlé, Pepsi či Coca-Cola díky mezerám v zákonech vyhýbají daním z čerpání vody a recyklace, zveřejňování výsledků studií o zdravotní ne závadnosti i morální odpovědnosti za nepřímé důsledky jejich podnikání.

Plastové lahve obsahují látky, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví, přispívají k výskytu rakoviny, neplodnosti a dalších onemocnění. Nadměrné lokální čerpání vody a nedostatečná recyklace plastu ohrožují naše životní prostředí. Právě díky tomu se mu podaří dát dohromady chudého chlapce Pierra s krásnou princeznou. Jenže s princeznou by se rád oženil sám Lucifer.

Pierre by si s pánem pekel těžko poradil, ale má po boku věrného přítele Pera a ten vymyslí jak problém vyřešit. Nenechte si ujít dobrodružný příběh Kocoura Pera! Ó, jak jsi krásný Hrdinou francouzského komediálního dramatu scenáristky a režisérky Isabelle Mergaultové je nedávno ovdovělý farmář Aymé Michel Blanc. Jeho manželka zahynula při nešťastné nehodě a muž záhy zjišťuje, že potřebuje do hospodářství ženskou ruku.

Obrátí se proto na seznamku, aby mu našla novou ženu. Tak se stane, že odjede do Rumunska, kde se setká s mnohem mladší Elenou Medeea Marinescuová. Elena se chce dostat do Francie a namluví Aymému, že vždycky chtěla žít a pracovat na farmě.

Její strategie zabere, Aymé ji vezme sebou, ale doma kamarádům a všem v okolí namluví, že to je vzdálená příbuzná. Elena ovšem očekává svatbu a je zklamaná, když pochopí, že ji Aymé chce využívat jen na práci.

A když si farmář uvědomí, že jeho city k Eleně jsou hlubší než očekával, možná už je na sblížení pozdě. Kazateľ Kalašnikov Když se bývalý motorkář a člen gangu Sam Childers rozhodne pro životní změnu a odjede do východní Afriky pomáhat na místech zničených občanskou válkou, je otřesen nepopsatelnými hrůzami, které zde místní obyvatelé a obzvlášť děti prožívají.

Ignoruje varování svých zkušenějších kolegů a začne na vlastní pěst stavět sirotčinec v místě, jež ho nejvíce potřebuje — v samém středu teritoria ovládaného krutou Armádou Božího odporu, která verbuje do svých řad malé chlapce. Sam si však brzy uvědomí, že aby zachránil co nejvíce dětí, sirotčinec nestačí. Začne organizovat ozbrojené mise hluboko do území nepřítele, kde zachraňuje unesené děti. Skutečný příběh Sama Childerse, drogového dealera, který se rozhodl od základu změnit svůj život a našel poslání jako zachránce tisíců unesených a osiřelých dětí ve válkou zmítaném Súdánu.

Můj vysvlečenej deník Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Taky tátu, co býval novinář a rocker a teď píše do bulváru a macechu Sábu, kterou nemůže vystát. Počty kamarádů a rodičů se ale změní. Johana se totiž nečekaně zamiluje, začne pátrat po muži ze starých dopisů, který znal její mámu, když byla naživu a který by mohl být jejím biologickým otcem, a její deník, kde je úplně všechno, chtějí vydat jako knížku.

A ani ty depky už nejsou, co bejvaly. Město smrti Mrtvé ulice, vražedná radioaktivita. Záběry z míst, které jste ještě neviděli. Výpovědi, ze kterých mrazí. Může být ještě Černobyl hrozbou pro svět? Výprava reportéra TV Barrandov do zóny smrti. Tady usínaly děti, lidé se milovali, chodili do práce, prožívali své smutky a radosti. A pak přišla smrt. Tragédie, která šokovala celý svět.

Umírání v obrovských bolestech. Mrtvé ulice, vražedná radioaktivita. Hračky, se kterými si už nikdo nestihl hrát. Stošedesát vesnic zahrnutých hlínou.

Tisíce zapomenutých hrdinů, po kterých zůstaly jen radioaktivní uniformy. Tajný špionážní projekt, který Sověti zachraňovali dřív než nicnetušící lidi. Poslední starousedlíci, kteří se vrátili, protože chtějí umřít doma. Co bude s Černobylem dál — může být ještě hrozbou pro svět? Nejlepší vyhrává Doc West Terence Hill měl štěstí v pokeru, jeho výhru však ukradli bandité.

Doc West to ale nenechá jenom tak! Jeho snaha dopadnout lupiče se ale poněkud zvrtne a on sám skončí ve vězení. Když začne okolo zuřit divoká přestřelka, bude si muset vybrat, zda se přidá na stranu psanců nebo spořádaných občanů… Komentáre: Tam, kde jsem nikdy nebyl Kvůli pátrání po tajemstvích knihy, kterou napsal jeho otec, se renomovaný psychiatr vzdává své akademické kariéry.

Nechá se zaměstnat v ústavu, kde otec pracoval, a kde zřejmě čerpal námět pro sepsání této slavné dětské knihy. Doufá, že tam odhalí všechna její tajemství a i roli, kterou v ní představuje on sám. Dobrodružný výlet do minulosti začíná Bruslící zvířecí zázrak se stal sportovní hvězdou na celé čáře! Jenže trenér konkurenčního mužstva všechno navlékl tak, aby to vypadalo, že malý chlupatý chlapík podrazil a kousl jednoho svého spolupráče. Sklíčený a zoufalý Jack teď bloumá sám ulicemi Seattlu.

Náhodou se skamarádí s klukem Benem a naučí se spolu jezdit mistrně na skateboardu. Láska na druhý pohľad Ryan Aaron Eckhart je populárním spisovatelem knih o tom, jak se vypořádat se ztrátou a dopřát životu nový smysl.

Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Jenže pak potká Eloise Jennifer Aniston a jeho život se obrátí vzhůru nohama… Komentáre: Trumbo Bryan Cranston v roli legendárního a cenami ověnčeného scénáristy z poloviny A byl zařazen na holywoodskou černou listinu.

Jak dál pokračoval jeho neuvěřitelný příběh, který by nejspíš nevymyslel ani sám Dalton Trumbo, uvidíme v biografickém dramatu pod taktovkouJaye Roache, který je znám jako tvůrce ztřeštěných komedií. Ani jeho starší bratr Rocky nechce, aby zapomněl. Společně se svými nejlepšími kamarády Rocky naplánuje pro George nevinný vtípek s lekcí pokory. Plán se však tragicky zvrtne a všichni musí projít skutečnou lekcí o nesení odpovědnosti za své činy. Snímek o přátelství, toleranci a odpuštění.

The Survivalist Príbeh zasadený do neďalekej postapokalyptickej budúcnosti, do obdobia hladu, kedy sa pustovník Martin McCann snaží prežiť hlboko v lese na plodinách, ktoré si sám pestuje na svojej malej, ukrytej farme.

Do nastražených pascí sa mu už veľmi dlho nepodarilo chytiť žiadnu zver, ale samotnému sa mu ako-tak darí prežiť zo dňa na deň. Avšak jedného daždivého dňa sa jeho existencia nečakane ocitne v ohrození Je však těžké vnímat krásu města s opravdovým potěšením a dávkou romantiky, když jejich vztahy směřují k jednoznačnému krachu.

Rebecca a Tom jsou šťastný manželský pár. Tom by bol však šťastnější, kdyby s ním Rebecca spávala častěji a ona by zase byla raději, kdyby ji nechal na pokoji. Tom právě odešel z dobře placeného místa. Je doma, zaobírá se častějším sexem a rád by už konečně zjistil, co od života vlastně chce. Rebecca je na druhé straně velmi úspěšná herečka a momentálně se plně soustředí na premiéru své nové hry.

Vůbec nemá náladu ani čas věnovat se Tomově sebepoznávání. Rebečin bratr Tobey už 10 let chodí s Elaine. Ona by se rada usadila, vdala a měla děti, ale pro Tobeyho by to byl malý krok ke smrti. Díky tomu se však už nemůže věnovat své práci tajné agentky a tak souhlasí, že se stane tváří FBI v talk show. Tuto práci bere na začátku s odporem, ale brzy si zvykne na zájem okolí a netrvá dlouho, než se jí její role zalíbí. Její partnerka Sam Regina King je tvrdá, ambiciózní agentka, která rozhodně nepatří zrovna mezi její fanynky a tak jako první poukáže na to, že se Gracie proměňuje v rozmazlenou Barbie.

Jenže když je v Las Vegas unesena Gaciina nejlepší kamarádka a vítězka soutěže Miss Spojených států Cheryl, tak se její pud bojovat proti zločinu rychle vrátí. Zrodenie majstra Ip Man je mladý majster kung fu, ktorý bojuje štýlom wing chung. V meste bojových umení Fuoshan je najlepší, ale neprijíma žiadnych žiakov, ani nevyučuje.

Situácia sa obracia, keď vypukne vojna a japonská armáda obsadí Čínu. Do Fuoshanu prichádza generál Sanpo, ktorý sám ovláda japonské bojové umenie a tunajším majstrom poskytne možnosť zaobstarať jedlo: Kráľovské výkupné Anthony Anderson je Malcolm King, osobnost větší než život sám a především ten nejarogantnější obchodník, kterého můžete potkat. Jeho ex-manželka Kellita Smith se rozhodla obrat ho o všechno, co má. Ve snaze zabránit ztrátě svého nemalého jmění, naplánuje Malcolm společně se svou milenkou Regina Hall a jejím bratrem kriminálníkem Charlie Murphy vlastní únos.

Naneštěstí pro Malcolma, není jediný s myšlenkou na královské výkupné. Musí mu přivést toho nejlepšího černého koně a mít svědka na baronově úrovni. Tím koněm se stane Brežněvova limuzína kterou ukradne a svědkem Brežněv sám kterého unese. Brežněv má však také své přání. Mít na svatbě svoji tajně milovanou osobu a tou je královna Alžbeta. Nejprve musí do budoucnosti zachránit syna a potom zase do minulosti, aby zachránil sám sebe.

Counterpunch Emilio Alvaro Orlando měl krušné dětství. Vyrůstal v chudé čtvrti v Miami, poflakoval se s kamarády a doma musel přihlížet násilí, jehož obětí byla jeho matka, kterou si neustále bral do parády její násilnický přítel. Po jednom takovém útoku už Emilio ztratil zábrany a násilníka napadl nožem, aby matku ochránil. Zákon však mladého Emilia obvinil z pokusu o vraždu a matce byl odebrán.

Emilio tak vyrůstal u své babičky a svého strýce, bývalého boxera, který se rozhodl Emilia trénovat. Z Emilia se postupem času stává dobrý boxer, bohužel jej ale nechce nikdo sponzorovat kvůli jeho problémům z dětství. Po vyhraném utkání si jej však všimne mladá začínající manažerka Talia Camila Banus a Emilio se tak může těšit na vytoužený souboj s místním šampiónem Teddym Jilon VanOver a možná dokonce i na životní lásku.

Aj keď sú veľmi odlišní - Miles stojí nohami na zemi a je šťastný, že má priateľku z nižšej spoločnosti, zatiaľ čo Alistair je snob dúfajúci v nasledovaní svojho strýka - jedno majú spoločné.

Obaja sa stanú členmi Riot klubu, čo je klub s dlhou tradíciou pitia alkoholu pýšiace sa hedonizmom a presvedčením, že za peniaze sa dá kúpiť čokoľvek. Boj o dědictví Sam a Leo Clearyovi vyrostli ve vzájemné nenávisti a ani jeden z nich nemá rád jejich mladšího bratra Douglase, který jim byl představen teprve nedávno. Všichni sdílejí jednoho otce - sukničkářského opilce.

Umřel velmi bohatý a všichni jsou postaveni před těžkou otázku: Kdo dostane jeho dědictví? Čeká je však nepříjemné překvapení. Požadavek závěti je složen ze tří úkolů, se kterými se musejí poprat. Spojí své síly s nekonvenčním knězem Edgar Ramírez , odborníkem na vymítací rituály, aby společně bojovali s nočními děsy a případy démonického posednutí, které ohrožují jejich město. Film se inspiroval knihou, která popisuje Sarchieho skutečné mrazivé případy.

Sestra Dvanáctiletý Simon žije se svou starší sestrou poblíž luxusního lyžařského střediska ve švýcarských Alpách. Většinu času tráví okrádáním bohatých turistů, čímž živí sám sebe i nezodpovědnou sestru. Podivné setkání s cizí ženou na svahu probudí v Simonovi potlačené emoce a rozhodne se před sestrou odkrýt velmi nepříjemnou pravdu. Snímek reflektující odvrácenou stanu pověstného švýcarského blahobytu získal Zvláštní cenu na MFF v Berlíně. Jeho víkendy vyplňují náhodný sex, drogya občas se někde s někým porvat.

Vlastně kdekoliv a s kýmkoliv. Tomyho život se odehrává mezi bitkami a sexuálními scénami. Obsese z násilí u něj pomalu přechází v noční můra a Tommy se dostává do stavu, kdy se sám sebe ptá, jakou cenu má jeho život. Bouchači a bouchačky Policejního detektiva omrzel svět. Selhal, když zasahoval při masakru v restauraci rychlého občerstvení. Nyní bojuje o ztracenou reputaci u svých kolegů v oddělení, u známých ale i sám za sebe.

Městečko Peacock V mysteriózním thrilleru z dílny debutujícího režiséra Michaela Landera, který je současně i spoluautorem scénáře, hlavní hrdina John Cillian Murphy vytváří kolem svojí postavy podivnou fantasmagorii — on sám i obyvatelé nebraského městečka Peacock sledují osudy muže a jeho manželky, netuše, že se jedná o jednoho člověka. Příchod ženy z jeho minulosti Ellen Page po nehodě vlaku u Johna na zahradě jenom rozvíří temné vody jeho podvědomí… Komentáre: Eliza Naumann Flora Cross disponuje takovým úžasným talentem, že se její otec Saul Gere chce za každou cenu starat o její trénink sám.

Ale s každým Eliziným úspěchem se v Saulovi stupňuje i míra nově objevené starostlivosti…, která nakonec úplně změní celou rodinu. Lion Pětiletý indický chlapec Saroo se ztratí ve vlaku, který ho odveze tisíce kilometrů od jeho domova a rodiny. Ocitne se v ulicích Kalkaty, kde se musí naučit sám a opuštěný přežít. Žijí spolu v tiché ha.. Legenda o 47 róninech patří k nejznámějším příběhům japonské historie a teď se z téhle exotické země přes hollywoodská studia dostává do našich kin v podobě výpravného a akčního fantasy dobrodružství, v něm..

Tak naplnil kletbu zlé čarodějnice Della Morty. Touto drobností totiž poslal celé království do staletí trvajícího spánku. On i jeho šest kamarádů musí st.. Lovec upírů Odhalte skrytý život Abrahama Lincolna, jednoho z největších amerických prezidentů!

Poznejte jeho skutečný příběh, který je plný krve, upířích zubů a nabroušených seker. Vizionářští tvůrci Tim Burton a Timur Bekmambetov nabízejí nový pohled na žánr upírských filmů a právě Abrahama Lincolna představu.. Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera, mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, který v dětství ztratil rodiče a jeho výchovy se uja.. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen Emma Stone.

Být Spider-Manem ale má také svou cenu: Jedné malé vesničce se však daří statečně odolávat, ale každým dnem je slabší a slabší. Britská královna proto vyslala svého věrného důstojníka Anticlimaxe, aby vyhledal pomoc u Galů v druhé malinké vesničce ve Francii vyhlášené svým.. Sídliště bohů Píše se rok 50 před Kristem.

Celá Galie trpí v obležení Římanů Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům. Celebritní závoďák Blesk McQueen se společně se svým nejlepším přítelem, jedinečným odtahovým vozem Burákem, vydává na zcela nové dobrodružství do exotických zemí celého světa.

Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, znám.. Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skoční nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěř.. The Dream Team Battle of the Year je pro tanečníky breakdance něco jako olympiáda.

Na tomto turnaji se každý rok potkají ti nejlepší z nejlepších, ovšem žádná americká skupina nevyhrála už patnáct let. Proto se losangeleský hiphopový magnát a bývalý b-boy rozhodne, že je na čase vrátit USA na vrchol a najme kdysi.. Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.

Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S. The First Avenger Zrodil se stylově, když na obálce jednoho z prvních komiksů společnosti Marvel pěstí knokautoval Adolfa Hitlera. Bylo to v roce , krátce před vstupem Spojených států do války a Kapitán Amerika měl alespoň virtuálně udržovat bojovou připravenost svých krajanů na vysoké úrovni. Hrdina s typickým š.. Muzikálová Carmen je hvězdou cirkusu, který přijíždí do přímořského španělského města zrovna v době zásnub starostovy dcery Kataríny s policistou Josém Riverou.

Oba jsou charakterově čistí až naivní, což se rozhodně nedá říci o mafiánském starostovi Mend.. Tento rodinný dobrodružný film začíná tím, že mladý Sean, který hrál v tuto roli i v předchozím filmu, dostane zakódované tísňové volání ze záhadného ostrova. Z míst, kde by se žádný ostrov.. Taťka Grug miluje a chrání svou rodinu. Taky vám to bylo podezřelé?

Asi nejslavnější ruský režisér a producent současnosti Timur Bekmambetov filmy Wanted, Noční hlídka, Denní hlídka se rozhodl zavedené pořádky zrušit.

Ve filmu Černá hodina se vlivem invaze z vesmí.. Země v pohybu Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět! Do kin se po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili nové napínavé dobrodružství. Je také světově proslulou celebritou, držitelem Nobelovy ceny, olympijským vítězem ve skoku a..

Ale ne každý je nadšený příchodem nečekaného hosta. Králík Jack spolu s myškou Maggie udělají všechno pro to, aby kocourka vyhnali. Přesto se najdou lidé, kteří do téhle výšky šplhají, aby pokořili Everest, nejvyšší horu světa. Kašlou na nepohodlí, zimu, nástrahy počasí i na to, že se dolů už taky nikdy nemusí vrátit. Everest v režii Baltasara Kormákura rekapituluje je.. Bohové a králové Vyrostli jako bratři, ale stali se z nich nepřátelé na život a na smrt — egyptský faraón Ramses a Mojžíš, nalezenec, který se stal legendou.

Jiná legenda, Ridley Scott, převedla jejich nesmrtelný příběh na filmové plátno. Tvůrce Gladiátora tak dostal šanci znovu předvést, jak má vypadat pravý histor..

Jde o polovinu Společný je pohádkám i filmový motiv, protože všechny se svým způsobem vztahují k filmu. Domácí mazlíček Animovaná hororová komedie a dojemný příběh chlapce a jeho psa. Když mladý Victor nečekaně přijde o svého milovaného psa Sparkyho, povolá na pomoc vědu a svého nejlepšího přítele přivede znovu k životu — jen s několika drobnými změnami.

Snaží se svůj výtvor ukrývat, ale když se Sparkymu podaří unikn.. Odveta Modrá planeta se ocitla na pokraji zkázy vinou intrik mocné organizace Cobra, která má s G. Jak moc leží jejím vůdcům v žaludku, se ukáže ve chvíli, kdy rafinovanou lstí ovládnou Bílý dům a z Oválné pracovny označí příslušníky této jednotky za vlastizrádce a zahájí jejich říz.. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho, který velí svému poslednímu letu před odchodem do důchodu.

Jenže během zdánlivě rutinní výpravy do kosmu dojde ke katastrofě. Tučňák Brumla je bohužel tím nejhorším zpěvákem na celém širém světě. Co mu však chybí tuhle, nechybí mu tamhle. Je totiž skvělý tanečník, ba co víc, je blázen do stepu. Brumla je prostě natolik jiný, že jej přísný vládce národa tu.. Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreofobní.

Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká tučňáka Mocného Svena, který umí lítat! Utíká pryč a setkává se s létajícím tučňákem Mig.. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset pos.. Začíná v momentě, kdy Herkules splnil pověstných dvanáct úkolů, aby se vykoupil ze svých minulých hříchů.

Žije ve vyhnanství a živí se jako žoldák. On a jeho pět věrných společníků putují po starověkém Řecku a výměnou za zlato poskyt.. V tomto ohromujícím podvodním dobrodružství s nezapomenutelnými postavami, humorem a upřímnými city nabízí studio Pixar zábavnou a poučnou cestu příliš starostlivého mořského klauna za zt.. Mezitím zuří boj o moc mezi bohy a titány. Bohové jsou nebezpečně oslabeni nedostatkem oddanosti lidí. Ztrácejí kontrolu nad uvězněný..

Když se jim v boji.. Neočekávaná cesta Oscarem oceněný filmař Peter Jackson přichází se svým dalším filmem - Hobit: Neočekávaná cesta, první díl trilogie filmových adaptací od J.

Tato část sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, které se oc.. Šmakova dračí poušť Hobit: Šmakova dračí poušť líčí další dobrodružství hobita Bilbo Pytlíka na jeho společné pouti s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou. Vydali se na výpravnou cestu, jejímž cílem je získat zpět Osamělou horu a ztracené království trpaslíků Erebor. Poté, co přežili začát.. Zdá se, že Hotelu Transylvánie se začíná dařit Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery a ten se proto otevírá i li..

Když o nějakém filmu řekne režisér Avataru James Cameron, že lepší 3D dosud v kině neviděl, nejedná se o jen tak ledajaký kompliment. A přestože je Martin Scorsese, žijící legenda mezi filmovými tvůrci, na pochvaly zvyklá, v Hugovi..

Surikata Billy je bezstarostný snílek s hlavou v oblacích. Spolu s vegetariánským lvem Socratem rádi lelkují a dělají si legraci z ostatních zvířat.

Ale Afrika čeká nové hosty a bezstarostné časy se mění. Na utržené ledové kře tam pluje lední medvědic.. Myslíte, že běhá po trávníku? Jeho spoluhráči jsou sedm palců veliké figurky a hřištěm fotbalový stůl.

Mimo to pracuje v malém baru v zapadlé vesničce a je zamilovaný do Laury, své nejlepší kamarádky. Je však natolik stydlivý, že se jí boj.. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný.

Když vypráví pohádky na dobrou noc? Když se bojí o nevinnost své nejstarší dcery? Když už nechce vůbec nic ukrást? Gru naštěstí neskončí jako obyčejný civil, protože v jeho nitru se stále ukrývají schopnosti, které by leckdo rád využil. Nesmrtelný Adam bloudí sám ulicemi města, ve kterém spolu válčí démoni s chrliči o osud lidstva.

Démoni, vedení temným princem Naberiem, se snaží odhalit tajemství Adamova stvoření, aby ho využ.. Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Pak však mladý snílek Škyťák vycvičil draka Bezzubku, spřátelil se s ním a hlavně všem vysvětlil, že lidé a draci mohou žít v harmonii. Ještě důležitější bylo, že film Jak vycvičit draka se stal jedním z nejlepších a nejúspěšnějš.. Lovci čarodějnic Pomsta je sladší než perník. Pokud jste si pod vlivem Němcové, Erbena a bratří Grimmů mysleli, že Jeníček s Mařenkou po upečení čarodějnice žili šťastným životem bez dalších incidentů, šeredně jste se spletli.

Po tisíciletí ukryté důkazy o lidské kreativitě v unikátních 3D záběrech. Jeskyně Chauvet v malebném údolí řeky Ardeche byla objevena teprve v roce Mezi dvěma světy Film je založen na klasickém sci-fi románu od Edgara Rice Burroughse a vypráví příběh Johna Cartera Taylor Kitsch , který je nevysvětlitelně dopraven na Mars, kde se zaplete do konfliktu velkých rozměrů mezi obyvateli této planety včetně Tarse Tarkase Willem Dafoe a úchvatnou princeznou Dejah Tho..

Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones Kunis , znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do ch.. Po fantastickém nálezu miliony let starých D. Celý projekt podporuje milionář John Hammond Richard Attenborough , který těsně před otevřen.. Od té doby se ale mnohé změnilo, park jede na plné obrátky, ročně jím projdou milióny nadšených návštěvníků, kteří s očima navr.. Jak se stát rytířem I kluci ve středověku měli své touhy.

Justin se rozhodl být rytířem jako jeho dědeček, přestože otec mu vybral výnosnou dráhu právníka. Vydává se na vlastní pěst za svým snem, aby podstoupil výcvik a stal se opravdovým rytířem v brnění. Na cestě potká odvážnou dívku Taliu, podstoupí náročný trénink.. Navíc když začalo období sucha, příbuzní Khumbu obvinili, že je prokletý a že je příčinou všech nepříjemností. Stádo v čele s jeho otcem ho tedy vyhnalo. Odvážná, polopruhovaná zebra Khumba.. Přesto se z Kocoura v botách časem stala s přehledem nejpopulárnější postava téhle ságy.

Režisér Chris Miller tvrdí, že o slavné budou.. Tu jejich původní zničili nepřátelští Gorgové, kteří se na ně z nějakého důvodu naštvali a pronásledují.. Do kin se v české animované 3D komedii Kozí příběh se sýrem vrací oblíbená postava prostořeké Kozy s hlasem Jiřího Lábuse. V roce se první počítačově animovaný film u nás s názvem Kozí příběh: Pověsti staré Prahy stal hitem.

V kinech ho shlédl.. V roce se první počítačově animovaný film u nás s názvem Koz.. Naše existence je závislá na hmyzu.

Jsou skvělými recyklanty a zázračnými opylovači podílejícími se na novém vývoji, na kterém je závislá celá příroda kvůli jídlu, kyslíku a úkrytu. Bez hmyzu, bychom my savci nemohli existovat. Království lesních strážců je příběhem věčného boje dobra, které chrání přírodu, a silami zla, které chtějí přírodu zničit. Když se jednoho dne malá teenagerka náhle probu.. Zkoušky ohněm Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům.

Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.

Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhán.. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími..

Její členové jsou skutečně legendární. Provázejí každého z nás od dětství, ale nikoho asi ještě nenapadlo, že by ti, kdo rozdávají dětem radost, taky uměli rozdá.. Všechno ve filmu je vytvořeno tak, aby vypadalo jako postavené z Lego dílků. Dokonce i voda, ohe.. Revolution Stačí krok a svět se změní! Netrpělivě očekávané čtvrté pokračování nejúspěšnější taneční série všech dob je tu.

A taneční revoluce na pozadí rozpálených ulic v Miami to rozhodně bude. Mladá tanečnice Emily Kathryn McCormick přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. V cestě mu stojí jen několi..

Ve hře bude vyhlídkový let pro 3 osoby letadlem Cessna losování z lístků na film a 10 slevových průkazek Bijásku pro nejlepší letce. Hasiči a záchranáři Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry. Prášek spojí své síly se záchranářským a hasičským veteránem, vrtulníkem Strážcem Břitvou, a s jeho.. Je to městečko, v němž žije dvanáctiletý Ted.

Všechno je tu náramně umělé, včetně zvířat, kytek a stromů, u kterých si můžete dálkovým ovladačem nastavit jarní, letní, podzimní, zimní a disco variantu. Komu by se chtělo ven, za.. LÁSKA je genetická potřeba. LÁSKA je změněný stav vědomí. LÁSKA je tvrdá droga. LÁSKA je duševní choroba. LÁSKA je mocenská hra. LÁSKA přesahuje lidské já. LÁSKA je oslepující světlo.

LÁSKA je sperma, tekutiny a slzy. LÁSKA je vzrušující sexuální melodrama o chlapci, dí.. Všude tam, kam až slunce dosáhne, se rozkládá spořádaná a barvitá zvířecí říše.

Přísně a spravedlivě tam vládne lví král Mufasa, který udržuje rovnováhu a řád, drží na uzdě svého zapšklého a neustále intrikujícího bratra Scara a s láskou otců a moudrostí vládců vychovává.. Například letěli v letadle řízeném tučňáky. Přesto hrdinové Madagaskaru dosud do pelíšků v newyorské zoo nedorazili.

Dobrá zpráva je, že díky fenomenálnímu úspěchu předchozích dílů dostali v kinech třetí pokus, ovšem zda to tentokrát vyjde, zůstává v.. Through the Never Legendární americká kapela Metallica přináší na plátna kin zcela nový filmový zážitek. Film s názvem, odkazujícím na stejnojmennou píseň z Black Album, sleduje mladíka Tripa Dane DeHaan , který na živém koncertě skupiny musí splnit nebezpečnou tajnou misi.

Kulisami jeho příběhu je jeden z nejlepšíc.. Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu. Odpověď na výše uvedenou.. Když se Oscar Diggs James Franco , druhořadý cirkusový kouzelník s pochybnou morálkou, dostane z prašného Kansasu do životem pulsující Země Oz, myslí si, že vyhrál v loterii.

Úžasná zvířata od dlouhokrkého Styxosaura a šestimetrové "buldočí" ryby Xiphactinuse až po Tyranousaura Rexe oceánů - dvanáctimetrového predátora Tylosaura - podněcují představivost všech diváků.

A Prehistoric Adventure Režie: Liev Schreiber, Caroline Vinciguerra ad. V naučném 3D filmu z dílny National Geographic ožívají výjimeční mořští plazi z éry dinosaurů. Úžasná zvířata od dlouhokrkého.. Mune ale přitahuje katastrofy a omylem umožní strážci temna, aby ukradl Slunce. S pomocí hrdého strážce Slunce Sohona a křehké Ciry se Mune vydává za neobyčejným dobrod.. Mimikové, mimozemská rasa připomínající včelí kolonii, vytrvale útočí na Zemi, obracejí velká města v hromadu trosek a zanechávají za sebou miliony lidských obětí… Podplukovník Bill Cage Tom Cruise , který nikdy nebyl v žádné bitvě, je bez cirátů degradován..

Narodil se jako Tad Jones a stejně jako jeho vzor Indiana, se vydává za dobrodružstvím. My jsme mu vystavili nový rodný list a bude se jmenovat Tad Stones. Tad, snílek pracující na stavbě, je díky záměně za slavného archeologa poslán na.. V pokračování hororové série skupinu tentokrát nesleduje žádný démon ani šílenec, ale samotná smrt, či přesněji řečeno samotní filmaři. Skutečná smrt je samozřejmě daleko prozaičtější, když nechá spoustu lidí umřít..

Děsivá Noc žraloka má ambice stát se Čelistmi 3-D generace. Velezkušený režisér hororů David Ellis Nezvratný osud, Hadi v letadle natočil nekompromisní film, po kterém budete mít nějaký čas odpor ke koupání mimo vanu a kryté bazény.

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na mal.. Režisér Darren Aronofsky, tvůrce Černé labutě a dalších výjimečných filmů stvořil výpravné katastrofické drama, které vám odvypráví jednu z nejstarších legend lidstva tak, jak jste ji asi ještě neslyšeli. Neohrožený hrdina se jmenuje Norman. Je mu jedenáct, ujíždí na hororech a rád si povídá s mrtvou babičkou.

Norman má totiž jednu zvláštní schopnost, řekněme šestý smysl. Vidí duchy a umí se s nimi na lecčems dohodnout. To se v aktuál.. This is Us Filmovou událostí se pro mnohé stane film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction, který natočil Morgan Spurlock - tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me.

Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry na koncertní pódia ale i komorní pohled do záku.. Pro boj s Kaiju byla vyvinuta speciální zbraň: Adam je obyčejný kluk žijící v neobyčejné realitě. Vede skromný život a stále myslí na dívku, kterou kdysi potkal. Eva však pochází ze zcela jiného světa, ze světa naruby, který je přímo nad tím Adamovým, ale mimo jeho dosah.

Jednoho dne zahlédne Adam dospělou E.. Moře nestvůr Být bohem na Olympu není příliš jednoduché, už jen proto, že jsou tam těchto mocných božských postav plné mraky a ne vždy se mezi sebou přátelí. Být člověkem mezi lidmi má také svá úskalí. Ale být polobohem, to už je pořádný průšvih. Znamená to hledat si své místo jak na zemi, tak i na nebesích.

Předpoklady má obrovské, režie se totiž ujal oscarový Ang Lee, tvůrce legendárního Tygra a draka… Hlavní hrdina Pí vyrůstal v indické zoologi.. Film je strhující cestou do světa gest a emocí, do krajiny duše zobrazené tělem Uplynul rok od jarní party v Lake Victoria a příšerné stvoření se zuby ostrými jako nože opět pocítili hlad. Houfně se vydávají na dlouhou plavbu proti proudu, jejíž cílem je nově otevřený park Big Wet.

Začátkem léta bude plný krásných dívek v bikinách a vysportovaných svalovců.. Tento film začíná, když Pirát kapitán se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svém.. Na vlnách podivna Na vlnách podivna divákům znovu představuje zábavu, dobrodružnou atmosféru a humor, které byly hlavním důvodem obrovského úspěchu celé série — to vše navíc tentokráte v systému Disney Digital 3D. Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružst..

Je hubený, opelichaný a žije sám v hnízdě, ze kterého ještě nikdy nevyletěl. Tak moc by chtěl táhnout do Afriky s hejnem ptačích kamarádů! Až se jednoho dne naskytne jedinečná příležitost. Sebere veškerou odvahu a vydává se za.. Prezident Will Cooper Kevin James je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekon.. Útoky děsivých bytostí se stále stupňují a rodina musí čelit nejhorší noční můře ve chvíli, kdy zmizí jejich nejmla..

Velkolepá katastrofická podívaná, která spojuje zkázu kvetoucího antického města s akčním a milostným příběhem. Bohaté město plné přepychu a zhýralosti prosperovalo a užívalo si hesla.. Proslulý filmař legendárního Vetřelce Ridley Scott se ve svém novém filmu Prometheus vrací k žánru, kterému pomáhal psát pravidla. Prometheus dává divákům rozluštit řadu otázek týkajících se původu Vetřelce.

Jaké bylo jeho posl.. Teprve teď máte opravdu možnost stát se součástí světa, v němž vládnou dinosauři. To, co jste si mohli zatím jen představovat, se stává skutečností a vaše cesta do druhohor může začít. Zažijete putování s dinosaury v dobách, kdy vládli Zemi. Jejich cesta začíná před 70 mili.. Útvar Rozhodně Neživých Agentů Mrtví policajti nemusí nutně skončit v nebi nebo v pekle.

V režii Roberta Schwentkeho, tvůrce filmového hit.. Problém je v tom, že nikdo nemiluje padouchy. Všichni milují hrdiny… takže když přichází moderní hra ve stylu kdo dřív vystřelí, kde se objeví neoblomná seržantka Calhounová, Ralf to vidí jako příl.. Jednou takovou legendou je i příběh odvážné princezny Meridy, která se vzepře tradici a vezme svůj osud do vlastních rukou. Se svéhlavou Meridou mají rodiče král Fergus a králo.. Odveta Velmi úspěšná filmová adaptace ságy, která vydělala téměř miliónů dolarů po celém světě, natočená podle oblíbené série videoher s názvem Resident Evil se vrací ve svém netrpělivě očekávaném pátém pokračování ve formátu 3D.

Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi, mění s.. Pokračování s názvem Rezistence je po úspěchu prvního dílu o poznání velkolepější a výpravnější, nepostrádá velkou dávku akce a triků.

Hlavní hrdinka Tris v podání vycházející hvězdy Shailene Woodley pokračuje v boji s nelítostným systémem i se svými vlas.. Film je příběhem vzácného papouška jménem Blu, který žije na malém městě se svoji paničkou Lindou, s ní.. Blu bude muset čelit tchánovi a mstivému kakadu Nigelovi. Vzácní modří papoušci Blu a Perla žijí v brazilském Riu poklidným městským domáckým životem. S nimi tam postupně vyrůstají i jejich tři děti.

Nejmladší Raubíř je vě.. Za svůj život mořské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily.

Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Sh.. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubai. Želvy se ovšem jen tak nevzdávají a za pomoci svých mláďátek Rickyho a Elly jsou rozhodnuti dokázat nemožné a dostat se zpět na..

Jeho průkopnická léta začala v roce jeho celovečerním hraným debutem Na konci s dechem Bout de Souffle. Godard tehdy způsobil doslova revoluci v tehdejších filmových postupech, uvolnil fil.. Příběh Sedmého syna se odehrává v dobách, kdy kladní hrdinové už skoro leželi na lopatkách a zoufale čekali na legendárního hrdinu, který by je spasil.

Režisér Sergej Bodrov natočil film jako napínavé epické fantasy, v němž proti mečům, odvaz.. Ženská, pro kterou bych vraždil Je další horká noc. Dwight Josh Brolin hloubá, na kolik způsobů to v životě zvoral, a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava Eva Green a požádá ho, aby jí ochránil před násilnickým manželem.

Sněhová královna uvalí na zemi kletbu a všude zavládne nekonečná zima. Neutichající polární vítr ochladí lidská srdce a z nich se vytratí všechna radost. Děvčátko Gerda spolu s fretkou Lutou a skřítkem Ormem se vyda.. Houba na suchu Jedna z nejžlutějších, nejhranatějších a hlavně nejoblíbenějších animovaných postaviček konečně našla cestu na filmové plátno. A dokonce ve 3D. SpongeBob je mořská houba, která nosí kalhoty, bydlí v ananasu a dělá úžasné krabí hambáče u Křupavého kraba.

Jeho dalším poznávacím znamením je, že ho milu.. Stroj času Rebecca a Cecil, slavná dvojice malých superšpionů, se vrací s novým dobrodružstvím ve čtvrtém pokračování filmové série kultovního Roberta Rodrigueze.

Nepůjde jim tentokrát o nic menšího, než je záchrana stroje času. Podaří se jim spolu se svojí nevlastní matkou, tajnou agentkou Marissou, zastavit..

Do temnoty Protože kapitán James T. Kirk Chris Pine je stále horkokrevný a nedisciplinovaný rebel, způsobil drobnější galaktický incident, který by za normálních okolností skončil jeho degradací. Podmínky na rodné Zemi ale normální ani zdaleka nejsou. Došlo totiž k bezprecedentnímu a devastujícímu útoku na H.. Epizoda 1 - Skrytá hrozba Největší sága všech dob se vrací na plátna kin ve velkolepém 3D! Neobyčejná příležitost proplout vesmírem kultovní ságy Star Wars v jedinečné 3D verzi je tu!

Prožijte Hvězdné války na.. Akcí nabité, výpravné dobrodružství se odehrává tentokráte v kosmu. Na odvážného dobrodruha Petera Quilla je vypsána vysoká od.. Znovu nás film bude překvapovat novou a neotřelou kombinací tanečních stylů, které by si jen málokdo dokázal představit spolu na jednom tanečním parketu. Lidé přeměnění v odporné lidské stvůry, požírající maso. Ani mrtví ani živí, ale pro nás normální lidi rozhodně extrémně nebezpeční.

Zombies na rozdíl od nás necítí bolest, neznají strach, a co je nejdůležitější, nepřemýšlejí. Válka s nimi, ať se to zdá jakkoliv nemy.. Z podzemních doupat vylézají podivní tvorové zvaní Škatuláci, kteří kradou vše, co jim přijde do rukou. Jednou prý dokonce ukradli malého kluka! A právě tenhle ukradený klučina vám v dobrodružném a zábavném vyprávění prozradí, že to všechno jsou jen bohapu.. Jeho tajné kouzlo se však neobejde bez pomoci Šmo.. Speciální dárkový šmoulí balíček pro 5 nejlepších dětských kostýmů Šmoulů.

Vyhlášení nejlepších proběhne před projekcí filmu v sále kina. Více a důkladněji maskovaní zvítězí! Genisys, po promítání prohlásil, že právě viděl snímek, který může být právem považovaný za třetí díl, navazující na jeho dva Terminátory. Temný svět V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu.

Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster, avšak událo.. Při této příležitosti se stejnojmenný oscarový film vrací na plátna kin v jedinečném, precizním 3D. Byl obrovský a luxusní. Lidé o něm ve své pýše říkali, že je nepotopitelný. Když vyplouval Titanic na svou první plavbu, byli na jeho palubě také chudý J..

K tomu navrch nejkrásnější žena světa podle prestižního pánského časopisu v hlavní ženské roli. Režisér Michael Bay s třetím dílem ságy Transformers letos připravil všem malým i velkým klukům Vánoce už na léto. Zánik Se čtvrtým dílem jedné z nejúspěšnějších filmových sérií přichází nový lidský hrdina a také dosud nevidění Transformeři. Michael Bay, tvůrce téhle slavné ságy, o každém pokračování říká, že je lepší než předešlý díl, což následně vždy potvrdí vyšší návštěvnost v kinech.

Ani tentokrát není důvod mu n.. Akčně pojatý velkofilm plný propracovaných scén je již nyní přirovnávám k nebývale úspěšným Pirátům z Karibiku. Roli D Artagnana ztvárnil mladičký Logan Lerman, v dalších rolích uvidíme hvězdy stříb..

Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Žít život hlemýždím tempem ho neuspokojuje, touží po mnohem vyšší rychlosti. Neustále trénuje, své pokroky měří metrem. Kvůli tomu příliš nezapadá do hlemýždího společenství.

Mezi hlemýždi se to.. Film byl natočen během jihoamerického turné Vertigo skupiny U2. Neopakovatelnou atmosféru živého vystoupení legendární U2 si mohou diváci vychutnat díky vyspělé digitální technologii 3D, vícekanálovému surround zvuku a v neposlední řadě díky pulz.. Probuzení Underworld Awakening vnáší jakožto první film této série, natáčený ve 3D, do velkolepých bojů mezi upíry a lykany ohromující nový rozměr.

V hlavní roli upírské bojovnice Selene se vrací Kate Beckinsale, hvězda prvních dvou dílů série. Uvězněné Selene se podaří uprchnout ze zajetí a ocitá se ve světě.. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z Univerzity pro příšerky.

Ale hned během prvního semestru na univerzitě se začnou Mikeovy plány hroutit, když mu cestu zkříží příšerkovské es.. Tehdy právě on, jako první z lidoopů, získal mimořádně vysokou inteligenci a to kvůli pokusům s ještě neschváleným lékem na Alzheimerovu nemoc. Chytrý lidoop se stal senzací, ale zároveň před.. A věděli jste, že tam žijí zábavní modří ufoni, kteří mají dokonce svého národního hrdinu? Je ním astronaut Scorch Supernova, expert na nebezpečné záchranné mise, u kterých mu nenápadně pomáhá jeho super inteligentní bratr Gary.

Když na vesmírné stanici zachytí volání.. A pro jedenáctiletou Riley, která se musí se svou rodinou přestěhovat z amerického Středozápadu do San Francisca, kde její tatínek dostal novou práci, to platí dvojnásob.

Za vznikem filmu stojí producenti Gianni Nunnari a Mark Canton, kteří mají na svém kontě velkofilm Bitva u Thermopyl… Dlouhé věk.. Film nás zavede do útrob Vatikánského muzea a Sixtínské kaple, a budou nám představena mistrovská díla z Vatikánských sbírek tak, jak ještě je nikdo doposud nevi..

Proto je od prvního dne pozorně sledovaná a nepříliš oblíbená hlavní.. Zima se nezadržitelně blíží a oni přemýšlí, kde ve městě nashromáždí zásoby. Zoufalá doba si žádá zoufalé činy, a proto se společně se svými kumpány pokusí vykrást obchod s oříšky. Nic ale není tak jednoduché, jak se jim na první pohled z..

Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: Jak jen to Santa dělá, že dokáže během jedné noci nadělit všechny dárky? Odpovědí na ni je existence Santovy provozní základny ukryté pod Severním pólem, která je plná veselí a té nejmodernější techniky.

Napínavá a dlouhá cesta mořské želvy napříč světovými oceány nabízí vedle dobrodružství i úchvatný a unikátní pohled na barevný mořský život. Díky technologii 3D se návštěva kina sta.. Pro toto období jsou příznačné uvolněné mravy, skvělý jazz, bossové ilegálního obchodu s alkoholem a..

V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Budoucí minulost Zmutovaným hrdinům X-Men hrozí definitivní zánik. Jejich rasa byla vždy na pokraji vyhynutí, ale teď je ta hrozba ještě reálnější než kdy jindy. Jediná cesta ke spasení vede přes minulost, na samý začátek řetězce událostí, které stávající nebezpečí vyvolaly.

K bytostem s výjimečnými schopnostmi se v.. Jeho otec se ho snaží zadržet, ale je lapen podlým ještěrem, který kuje pikle na přepadení Zambezie. Kai a jeho spřízněná d.. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo.

Pojďte se seznámit s čipernýmí okurkami, hladovými tacodýly nebo kr.. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako ži.. Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udrže..

Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, k.. Když se kvůli svým od.. Veselá a talentovaná víla Chovatelka Fauna věří, že nelze soudit růži podle trní a že každý živý tvor je v jádru dobrý. A tak se spřátelí se záhadným tvorem, který je podle prastarých legend známý jako.. Ta se s ní na oplátku vydává na návště.. Muž, který dokázal hračku Transformers přetavit v jednu z nejúspěšnějších filmových sérií současnosti, má tentýž záměr se zmutovanými želvími bojovníky.

Snímek pojednává o dvou vysokoškolských studentkách za éry rumunského totalismu, těsně před pádem železné opony, kdy během jednoho dne jedna z nich podstupuje tehdy zakázaný potrat.

Společným motivem čtyř povídek, natočených mladými režiséry Norska, Dánska, Švédka a Finska, jsou čtyři roční období.

Touto motivací — ovšem bez důsledné paralely ročních období životě člověka — a svou lyričností film v m.. Každý určitě rád vzpomíná na to, jaké to bylo poprvé. Existují jen dvě výjimky. Lidé, kterým jejich seznámení se sexem tragicky nevyšlo, a Andy Stitzer Steve Carell.

Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče se.. Při dopravní nehodě utrpěla zranění hlavy a tím přišla o krátkodobou pamět! Každé ráno zapomíná, co se stalo včera a Sandler je proto nucen seznamo.. Jeden z nejvýznamnějších evropských režisérů Francois Ozon se v tomto filmu zaměřil na vyprávění 5 nejsilnějších okamžiků v životě mladého páru Marion a Gillese.

Natočil ho velmi originálním způsobem. Vyprávění začíná rozchodem, pokračuje přes nevěru, n.. Jen ona sama ví, kdo a proč ji hledá. Je konec války, doba je zlá a do pohraničí se vracejí Češi z vnitrozemí, vznikají gardy a.. Jenomže jedna z nich to musela být. Jedna z nich vraždila, ale která? Viníka nebo spíše vinici je třeba hledat mezi osmi ženami, které se pohybovaly v jeho blízkosti.

Jeho úchvatná žena Catherine Deneuve , citlivá.. Zřejmě hlavním důvodem je fakt, že nová nastupující generace nemá možnost vidět nejlepší..

Bývalý špión Bryan Liam Neeson svolí s cestou své sedmnáctileté dcery Kim Maggie Grace do Paříže pouze pod podmínkou, že se mu bude pravidelně hlásit.

Při jednom takovém telefonátu se ale stává svědkem jejího únosu. Odplata Pokračování úspěšného akčního thrilleru 96 hodin. Liam Neeson se vrací jako bývalý agent CIA Bryan Mills, který před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Nyní ho na výletě v Istanbulu překvapí návštěva dcery Kim a také bývalé..

Musí dokázat, že byl neprávem obviněn z vraždy své bývalé manželky a ochránit to jediné co mu zbylo…. A bude hůř Kniha …a bude hůř Maťa; , původně spisovatele Jana Pelce se stala jedním z kultovních undergroundových děl vypovídajících o životě a atmosféře minulého režimu. A bude hůř - koncert Koncert po projekci filmu Po dlouhém opileckém kómatu při opruzování hospod.. A co dále, Baltazare?

Bessona V jedné pyrenejské vesnici se osel, obyčejný osel jménem Baltazar, stává svědkem osudů několika lidí. A jak mění pány, zakouší na sobě hříchy lidstva. Jeho život - od bezstarostných prvních dnů přes rány, odstrkování a dřinu až po tichou smrt na horské planině uprostřed stáda ovcí - lze možná pojíma.. A tou nocí nevidím ani jedinou hvězdu Intimní snímek natočený podle posledních drásavých dopisů, které Božena Němcová adresovala z Litomyšle svým přátelům a dětem.

Uchýlila se tam po rozchodu s manželem, aby konečně byla samostatná a mohla psát. Zároveň však věděla, že její nemoc postupuje a na všechno je už pozdě.

Nejde o oslavný život.. Absolvent Film měl v roce sedm nominací na Oscara, nakonec získal "jen" jednu - za nejlepší režii. Absolvent měl na mládež ze středostavovských rodin tak obrovský vliv zřejmě právě proto, že pro ni bylo snadné se ztotožnit s dobře situovaným, sympatickým Benem — nejspíš snadnější než s gangstery Bonnií a.. Jiří Černý Kultovní film s Dustinem Hoffmanem v jeho první velké roli. Benjamin Braddock Dustin Hoffman je čerstvým absolventem vysoké školy.

Na jeho počest mu uspořádají rodiče velkou párty. Pozdě v noci poprosí Bena atraktivní paní Robinsonová Anne Bancroft , zda by ji neodvezl domů.

Tam se pokusí nesmělé.. Hradiště Práce studentů — absolventů výtvarných oborů. Vernisáž ve čtvrtek 3. Absurdistán Když je kapání kohoutku důležitější než výtrysk lásky Inspirací pro vznik třetího celovečerního filmu Veita Helmera byla novinová zpráva o turecké obci, kde se ženy vzbouřily proti mužům, kteří nebyli schopni opravit místní vodovod. Odepřely jim sex, dokud nezajistili normální chod domácností. Across the Universe Žili bez pravidel a milovali beze strachu.

Rozverný, bizarní a velice teatrální, takový je převratný muzikál společnosti Revolution Studios Across the Universe, který se zrodil v hlavách známé režisérky a scenáristky Julie Taymor Frida, Titus a broadwayský muzikálový hit Lví král a scenáristů Dick.. Existenciální komedie o plodné tvůrčí krizi ve světě, kde mají smysl jen zkameněliny a posedlé hledání spřízněné květiny. Adéla ještě nevečeřela Neporazitelný soukromý detektiv Nick Carter přijíždí do Prahy řešit případ, s nímž si zdejší policie neví rady.

Je vyzbrojen geniálním mozkem a nejnovějšími převratnými vynálezy, cestou z New Yorku hravě zvádl češtinu. Na místě, zejména v malebných hospůdkách nad orosenou sklenicí, ovšem zjišťuje, ž.. Dokument Alice Nellis Adopce: Konkurz na rodiče v tom má jasno. Ukazuje, že adoptivní proces se všemi by..

Aerokraťas Aerokraťas je soutěž autorských krátkých filmů do 10 minut, kterou každoročně vyhlašují piloti kina Aero již od roku Za dobu konání soutěže se tak podařilo objevit nejeden amatérský talent, jehož počin spatřil světlo světa právě na plátně kina AERO. Vítěz soutěže získává už tradiční hlavní cen.. Agenti nula nula Právě byla ukradená supertajná nukleární zbraň a francouzská tajná služba vyhlašuje nejvyšší možnou pohotovost.

Je,možné, že je mezi ní zrádce a že je ta krysa stále v domečku. V prvé řadě, ale potřebují získat zpět raketu. Za tím účelem si najímají dva totální packaly — závisláky na počítačových hr.. Aguirre, hněv Boží Aguirre, hněv Boží je v pořadí třetí celovečerní hraný film Wernera Herzoga a zároveň úplně první, při jehož natáčení spolupracoval s hercem Klausem Kinskim.

Příběh je zasazen do první vlny dobývání jihoamerického kontinentu zlatachtivými španělskými conquistadory. Lope de Aguirre Klaus Kinski.. Gabriela je majitelkou čistírny oděvů. Oba žijí vedle sebe jako dva cizí lidé, kteří si již nemají co říci.

Naproti tomu, v kontrastu jejich usedlých životů, mají náctiletého, který aspiruje na pozici prvotřídní pornohvězdy. Gabrielina sexy zaměstnankyně mění přítele jak ponožky.. Chci věřit Pravda je tam uvnitř. Agenti FBI Mulder a Scullyová vyrážejí za dalším případem, jehož vyšetřování nás zavede do světa paranormálních jevů. Na příběh jako takový je zatím uvaleno informační embargo a ani z prvních zveřejněných záběrů není příliš jasné, čemu budou agenti na stopě tentokrát. Albín jménem Noí Vzdor, bláznovství, láska a smrt.

Lidé žijící v odlehlé vesnici kdesi na islandském fjordu jsou odděleni od zbytku světa zasněženými horami. Nói, sedmnáctiletý teenager — možná blázen, možná génius — žije se svou babičkou Linou. Namísto školy si raději čte ve své tajné skrýši a do lavice za sebe pos.. Alenka v říši divů Devatenáctiletou Alenku Kingsleyovou Mia Wasikowska čeká zážitek, na který hned tak nezapomene.

Když ji na viktoriánské zahradní slavnosti požádá o ruku Hamish, bohatý, ale přihlouplý syn lorda a lady Ascotových, sebere se a uteče pryč. Vydá se za Bílý králíkem ve vestě a s kapesními hodinkami, kt..

Alexander Veliký Velkolepá historická sága mapuje život i legendu jedné z nejvýraznějších postav světové historie, odvážného a neúprosného dobyvatele, Alexandra Velikého, který ve věku 32 let vytvořil největší impérium všech dob.

Minulost a přítomnost se střetává v mozaice triumfů i porážek, ve kterých se promítají.. Alibaba a čtyřicet loupežníků O pokladech Aliho-Baby v hoře Sezamu, aneb pohádka o tom, že bohatství a moc ještě nemusí přinést štěstí. Alois Nebel Adaptace kultovního komiksu Alois Nebel autorů Jaroslava Rudiše a Jaromíra 99 přináší temný příběh s atmosférou podobnou filmům jako Scanner Darkly, Sin City nebo Valčík s Bašírem, k jehož realizaci použil režisér Tomáš Luňák poprvé v české kinematografii rotoscoping, unikátní technologii kombinujíc..

Premiéra za účasti delegace: Nový český film tvůrců Tomáše Luňáka, Jaroslava Rudiše a Jaromíra Švejdíka slaví velký mezinárodní úspěch ještě před premiérou v českých kinech. Kino Hvězda se zúčastnilo celorepublikové soutěže kin o předpremiér.. Kino Hvězda se zúčastnilo celorepublikové soutěže kin o předpremiéru filmu, v.. Alpha Dog Příběh nevinné oběti. Alvin a Chipmunkové 2 V roce vstoupil do kin formou celovečerního filmu komiksový fenomén mnoha generací Alvin a Chipmunkové.

V okurkové sezóně se hudebnímu skladateli Daveovi Sevillemu podařilo ze zpívajících Chipmunků Alvina, Simona a Teodora udělat filmovou senzaci, a to i přesto, že toto nekontrolovatelné trio z.. Alvin a Chipmunkové 3 Chipmunkové jsou zpět a pořádně to rozpiští! Amarcord Felliniho autobiografický film Amarcord se odehrává v Rimini, režisérově rodišti, ve Fellini ve filmu vzpomíná na své dospívání, k němuž nutně náleží třeba i první erotické zážitky, tajné návštěvy kina či platonická láska.

Fellini se obrací k éře italského fašismu — k době, kdy sám proží.. Amatér Film Amatér Krzysztofa Kieślowského nesporně patří mezi nezapomenutelná díla polské i světové kinematografie. Amazing Spider-Man Jedna z nejoblíbenějších postav na světě se vrací na filmová plátna a ve snímku The Amazing Spider-Man odhaluje novou kapitolu ze svého života. Amélie z Montmartru Amélie žije v pařížské čtvrti Montmartre, která je světem sama pro sebe. Je číšnicí v místním bistru, nakupuje u místního zelináře, zdraví sousedy jako na malém městě.

V jejím životě se nikdy neudálo nic zvláštního, až na matčinu kuriózní smrt, nad níž Améliin tatínek stále truchlí. Amélie by asi zů.. Americká noc Americká noc, film ve filmu a film o filmu, je Truffautovým vyznáním lásky k vlastnímu řemeslu. S lehkou ironií s příslovečným francouzským šarmem jsou tu vykresleny poněkud spletité vztahy mezi herci s štábe, evokovány příhody z filmařského zákulisí, postižena vzrušující atmosféra natáčení, posedlo..

Americký gangster Čtyři ikony filmového průmyslu se sešly u kolébky akčního dramatu Americký gangster, který aspiruje na jeden z nejsilnějších zážitků, jež si v roce odnesete z kina. Oscary ověnčení herci Russell Crowe Gladiátor, Insider: Americký přítel Netradiční thriller z dílny Wima Wenderse. Jonathan Zimmermann Bruno Ganz je klidný, šťastně ženatý třicátník, který ve své dílně v hamburském přístavě vyrábí rámy na obrazy.

Trpí však těžkou, prozatím nepojmenovanou nemocí. Úkladný vrah Jack George Clooney je neustále v pohybu.. Filmový adrenalin s oscarovou nominací.

Prvotina mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárritua Amores perros — Láska je kurva získala značný kritický ohlas v celém světě. Zaujala především dynamickým ztvárněním nevšedního povídkového triptychu. Ve všech povídkách hrají důl.. Amy Kým ve skutečnosti byla dívka, která stojí za slavným jménem Amy Winehouse? Co tato hudební ikona skrývala před okolním světem a proč zemřela v pouhých 27 letech? Celovečerní dokument nechává promlouvat zejména Amy samotnou prostřednictvím dosud nezveřejněných archivních záběrů, rozhovorů, ale přede..

Andaluský pes je 16 minut bizarních a surrealistických výjevů, které mohou, ale taky nemusí, něco znamenat. Ženské oko je rozříznuté vejpůl, muž za sebou táhne dva velké klavíry, na nichž jsou mrtví.. Je časné ráno, v předvečer Štědrého dne, a celé nebe se chystá na velkolepé oslavy Ježíškových narozenin.

Anděl zkázy Děj filmu se odehrává v blíže neurčeném čase a místě. Jsme svědky nepochopitelného tajného útěku sloužících z bohatého patricijského domu, do kterého právě přichází mondénní společnost na večeři. Tuto scénu vidíme dvakrát za sebou. Repetice scén se ve filmu ještě několikrát zopakuje.

Tom Hanks opět ztvárňuje roli harvardského odborníka na religionistiku Roberta Langdona, který znovu zjišťuje, že síly se sta.. Andělé všedního dne Našimi hrdiny jsou lidé, kteří si nechávají život prokluzovat mezi prsty.

Pro některé z nich to totiž dneska večer skončí. A proto se v jejich blízkosti objevili andělé. Jejich podoba a názory vás asi zaskočí. Ono je to vzájemné. Lidskému oku neviditelní strážci našich osudů bývají zase p.. Andělská konverzace Andělskou konverzaci Derek Jarman považoval za jeden ze svých nejoblíbenějších a nejzdařilejších filmových projektů. Vybral si čtrnáct ze Shakespearových sonetů, aby v nich vysledoval a následně také ve své stylizované interpretaci zdůraznil homoerotická témata.

Zároveň se mu podařilo vytvořit o.. Andělský podíl Hořkosladká komedie nasáklá skotskou whisky. Robbiemu je něco málo přes dvacet let, nemá práci, se svou přítelkyní Leonie čeká syna, za napadení jiného mladíka je odsouzen k veřejným pracím. A k tomu všemu ho ještě rodina jeho přítelkyně vůbec nemá v lásce. V téhle situaci najde Robbie naději tam, k.. Hořkosladká komedie nasáklá skotskou whisky. Hradišti, který malé i větší diváky a čtenáře nasměřuje pohodovým programem správným směrem k Noci s Andersenem… Vedle krátkých filmů na motivy pohádek H.

Andílek na nervy Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Love in Portofino Bocelli, Valentýn, Itálie, moře, romantika Záznam z koncertu nevidomého pop-operního zpěváka Andrea Bocelliho, který se uskutečnil v srpnu v malebném přímořském městečku Portofino.

Bocelli zde vystoupil s čistě romantickým repertoárem milostných písní, které převzal od legend jako Fra.. Angel Je možné dosáhnout v životě stejné dokonalosti jako v románu? Krásná a naivní spisovatelka Angel žije vysněný život svých hrdinek.

. Battle of the Year: Odmítá, protože slíbil ženě pomoci s přípravou oslavy. Přijďte si poslechnout proč insomnie nejspíš vůbec neexistuje a co víme o různých druzích komatu. Svatyně, cesty, hradby, vše na místech tušených i neobvyklých. Dost nuda pro čtrnáctiletou Daniellu, které ovšem doma nikdo neřekne jinak než jen Dani. Zatímco David se velmi rychle orientuje v místě i čase, přesněji řečeno, epizodě seriálu, která se právě kolem nich odehrává, Mary Sue nehodlá dodržovat pravidla a rozhodne se sbalit pohledného kapitána místního basketbalového mužstva Skipa. Cloud Zac Efron se utápí v žalu z tragické smrti svého mladšího bratra Sama.

Seznamka ostrava krasne prdelky

Gay polohy daisy lee porn

Jak dlouho musí člověk platit za své chyby? Kdy může sám sobě odpustit a osvobodit se? Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí.

Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy se kterým si víc než rozumí. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity.

Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila? Deti sa v byte zabudnú, prežijú svoje prvé stretnutie s láskou a sexualitou, prestanú vnímať čas a neuvedomia si, že sa po nich doma zháňajú a pravdepodobne už je hľadá polícia. Intímne aktuálny príbeh surovo a autenticky nahliada na súčasné partnerské vzťahy, pričom nekompromisne odkrýva ich prázdnotu.

Deti sa vo filme dostávajú do situácií, pred ktorými by mali byť, aspoň podľa našich spoločenských zvyklostí, chránené. Božská extáze Film Božská extáze vznikl na motivy skutečných událostí, ke kterým došlo na konci minulého století, kdy byli ortodoxní židé najímáni jako pašeráci extáze na trase z Evropy do Spojených států. Sam Gold Jesse Eisenberg pochází z ortodoxní brooklynské komunity.

Jen velmi zdráhavě se chystá splnit přání své rodiny a připravuje se na předem domluvenou svatbu a studia, na jejichž konci se stane rabínem. Sam brzy prokáže své schopnosti a jeho šéfové ho berou pod svá ochranná křídla. V omámení z vzrušujícího nočního života Manhattanu a Amsterdamu Sam pomalu podléhá zničujícímu životnímu stylu.. Je odsúdený za ťažké ublíženie na zdraví s následkom smrti, za ktoré mu bol vynesený rozsudok tvrdých pätnástich rokov. Hneď v prvé dni sa mu život skomplikuje po tom, ako zistí, že je vo väzení práve s tými, ktorých tam sám poslal.

Avšak jeho schopnosti a súdna prax mu po čase vo väzení prinesú rešpekt a preslávia ho. Neskôr zistí, že bol nepohodlný a odstránený kvôli vyšším politickým záujmom, a tak začína pripravovať plán, ako potopiť tých, ktorí mu zničili život. Preto sa dáva dohromady s podvodníkom menom Han Chi- won Dong-won Kang , ktorému k prepusteniu sám pomôže svojimi bohatými právnickými znalosťami. Frank sa rozhodne, že sa s rodinou presťahuje do izolovaného mestečka, kde sa hádam stav Julie zlepší.

Stav Julie sa však vzápätí zhorší a ochorie aj Sam. Prenasledovaný hroznými nočnými morami plnými bolestí, ktoré sa naplnia, Frank požiada miestnu pôrodnú asistentku Helen, aby sa postarala o Sama.

On sám plný zúfalstva hľadá cestu, ako sňať prekliatie zo svojej rodiny. Keď odhalí, že ich prenasleduje pomstychtivý duch dieťaťa, ktoré tu pred rokmi pochovali zaživa, rozhodne sa s ním bojovať. V úsilí zachrániť svoju zomierajúcu rodinu sa Frank ocitne na samej hranici šialenstva. Bean Rowan Atkinson vo svojej najslávnejšej úlohe sa tentokrát chystá oslavovať najkrajše sviatky roku. Diel je rozdelený do štyroch epizód. Prvá sa odohráva v obchode, kde Mr. Bean nakupuje niekoľko vianočných maličkostí.

V ďalšej sa presunieme na vianočné trhy, kde sa mu podarí dirigovať orchester a privlastniť si vianočný strom na námestí.

Zvyšné dve epizódy sa odohrávajú u Beana doma a sledujeme v nich jeho prípravu na sviatky. Zjevení Když se začnou doma dít podivné věci, zjistí Kelly Ashley Greene a Ben Sebastian Stan , že je straší postava, kterou náhodou vyvolali během parapsychologického experimentu na univerzitě.

Děsuplné zjevení se živí jejich strachem a mučí je všude, kam se jen hnou. Dom Hemingway Charismatický Jude Law jako Dom Hemingway — nenapravitelný, ale vždycky vtipný, většinou hříšný a často nebezpečný kasař a zloděj. Doma zrovna pustili po 12 letech z vězení a on se rozhodl přihlásit o odměnu za to, že držel celou dobu jazyk za zuby.

Společně s parťákem Dickiem se proto vydává za šéfem Fontainem, kterého Dom svým mlčením uchránil od jistého trestu. Kromě jiného se Dom snaží navázat vztah se svou dcerou, starý dobře známý život ho ale brzy vtáhne zpátky mezi kriminálníky. Díky svému opilému a věčně sjetému egu Domovi nevyjde nic, i kdyby jeho úmysly byly čisté jak padlý sníh. Jack je slavný spisovatel, držitel Pulitzerovy ceny, který trpí depresemi a duševní poruchou. Po smrti ženy svádí boj nejen sám se sebou, ale i s výchovou Katie.

O 25 let později. Jejich vztah se potýká s problémy. Amanda bojuje s vnitřními démony, kteří ji pronásledují od jejího problematického dětství. Film Otcové a dcery zachycuje vztah dítěte a rodiče, kteří se v průběhu let odcizili. Přes staré křivdy a rány, které během života utržili, se snaží znovu k sobě najít cestu Before I Fall Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston Zoey Deutch má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost.

Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší.

Až jednoho dne potkal v knihovně Marii… Dan in real life je úsměvná komedie, kterou napsal sám život. Dan Steve Carell píše sloupek do novin, ve kterém radí druhým, jak si nejlépe uspořádat rodinný život. Jeho vlastní tři dcery mu dospívají před očima a on se jim snaží být dobrým otcem i matkou zároveň. Jeho osobní život zůstal od smrti jeho ženy unášen v proudu malých i větších starostí. Jednoho dne se však něco změní. V knihkupectví potká Marii Juliette Binoche která ho na první pohled něčím zaujme.

Sympatie jsou vzájemné a šťastnému happy endu stojí v cestě už jen Danův bratr Mitch, se kterým Marie čerstvě chodí. Pravá blondýnka 3 Annie a Izzy Milly a Becky Rosso , blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma.

Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona.

Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni! Pariah Alike je šestnáctiletá afro-americká lesba, která žije v Brooklynu. Ve škole je známá jako Lee, výjimečná studentka, která se zajímá o poezii. Její nejlepší kamarádka Laura je také lesba. Ve škole všichni znají sexuální orientaci dívek, ale doma je to tabu.

Alikeinina matka je zásadová, nábožensky založená a její otec citově chladný detektiv. Problém pro Alike nastává ve chvíli, kdy se seznámí s dcerou matčina kolegy, do které se zamiluje. Věci se dávají do pohybu, když Andy odjede tábořit a nechá hračky doma svému osudu. Posedlý sběratel hraček unese Woodyho, který nemá ani nejmenší tušení, že je velmi cennou sběratelskou raritou. Je pak na Buzzovi Rakeťákovi a jeho partě z Andyho pokojíčku, aby vyrazili do akce a zachránili kámoše před potupným osudem muzejního exponátu.

Na cestě domů zažijí spousty dobrodružných a vzrušujících okamžiků při překonávání překážek. Americké psycho Patrick Bateman je mladý ambiciózní finančník, který je tam, kde chtěl být. Žije na Manhattanu, má snoubenku, pracovní postup. Co ho však vede k tomu, stát se krvavým zabijákem, ví jen on sám. Ovšem Lucy k dokonalému štěstí chybí miminko. Snaží se všemi dostupnými bizarními prostředky, ale zkrátka jim tato radost zůstává odepřena.

Po čase se jejich zoufalství zvětší a vztah se začne hroutit. Lucy nachází útěchu u svého zákazníka Carla James Purefoy a Sam ventiluje svůj stres do svého filmového scénáře. Do tohoto zmatku nakonec vchází doktor James Rowan Atkinson se svým černým humorem, aby dal vše do pořádku. Minority Report Píše se rok Vina je potrestána dřív, než ke zločinu vůbec dojde.

PreKrim, elitní jednotka Ministerstva spravedlnosti, dokáže vraždě zabránit díky třem jasnovidcům, psychotronickým osobnostem, které neomylně určí pachatele. Je to nejmodernější obrana proti zločinu, dokonalý systém. Jeho motivem je ušetřit tisíce lidí tragédie, jakou sám prožil. Informace od tří médií se nejdříve přenesou na plazmovou obrazovku.

John zde analyzuje, co jasnovidci vidí. Nepochybuje o své práci, dokud se sám nestane podezřelým číslo 1. Nesahejme psům na párky Amy má všechno, po čem touží. Skvělou práci, kamarády, rodiče, kteří ji milují, ale hlavně velkou lásku — snoubence Johna.

Před svatbou má John pro Amy zdánlivě nevinný návrh: A Amy má velké, lechtivé tajemství: John je z tohoto odhalení naprosto v šoku. Příznáním jako by Amy nasedla na horskou dráhu bez záchranné brzdy. Chlapec Lucas Manuel Camacho nezná lásku, ani teplo domova. Po smrti matky se jeho otec Tobias Moretti uzavřel do sebe a utápí se v zármutku. Osud svádí Lucase a orlí mládě dohromady.

Chlapec ptáče zachrání a pojmenuje ho Abel. Tajně se o něj stará, krmí ho. Ve společnosti mladého dravce nachází lásku a přátelství, které mu doma tolik chybí. S pomocí starého lovce Danzera Jean Reno učí Abela létat a lovit. Jak dravec roste a sílí, blíží se den, kterého se Lucas bojí. Den, kdy bude muset svého opeřeného přítele vypustit zpět do volné divočiny. Kurýr expres Po bláznivých Taxi 1, 2, 3, 4 přichází další rychlá jízda z dílny Luca Bessona.

Udělá cokoliv, aby dostál pověsti expresního doručovatele. Ale ať se snaží sebevíc, jeho šéf mu nikdy nepřidá, nikdy se mu nepodaří předstihnout své kolegy a nikdy nepřeveze svého otce policistu. Jediným světlým bodem jeho života je Nadia - ale i ta se na něj pořádně naštve, pokud se neukáže na svatbě její sestry. Snímek Zabiji Nixona je neobyčejně poutavým a tragickým příběhem Sama Bickea, muže, který byl v roce dohnán k naplánování atentátu na Film je natočen podle skutečných událostí.

Samovo manželství se rozpadá. Práce v obchodě ho ponižuje. Přesto se Sam snaží za každou cenu uspět. Jediné, co chce, je získat svoji rodinu zpět a rozjet svůj vlastní podnik. Avšak ve společnosti poznamenaní politickým rozkladem a válkou ve Vietnamu není mnoho místa pro snílky. Samův svět se rozpadá a v Americe vrcholí aféra Watergate, která odhaluje vinu na nejvyšších postech společnosti. Ve všech mís promlouvá k lidu prezident Nixon - Sam věří, že našel osobu zodpovědnou za jeho i další americké problémy.

Určí si tedy schůzku s osudem Pepek námořník Pepkovi se zdá sen, že jeho táta je v nebezpečí. Rozhodne se tedy, že ho musí najít a zachránit. Podle snu by ho ale měl hledat v Tajuplném moři, kde, jak známo, číhá spousta nebezpečí a hlavně mocná čarodějnice. Pepek se ale jen tak nezalekne a vyjede na moře. Jenomže s ním i jeho přítelkyně Oliva, která nechce zůstat doma. A tak Pepek nebude muset řešit jen nástrahy zlé čarodějnice, ale i Olivinu mořskou nemoc.

Uchazeč Mladý nádejný právnik "najlepší v Copenhagene! Kancelária, v ktorej by mal sedieť, už nesie jeho meno - ešte pred rokom v nej totiž sedel jeho otec, než bol jedného dňa zabitý. Vražda nikdy nebola vyriešená a mladého muža tento fakt stále nenecháva pokojne spať - a to je nakoniec dôvod, prečo miesto nedostane.

Druhý deň ráno sa však zobudí s ťažkou opicou v hotelovej izbe, v ktorom, zdá sa, skončil po nočnej pitke is pôvabnú blondínou, ktorá však leží mŕtva v kúpeľni. Doma ho čaká videozáznam celého aktu s požiadavkou piatich miliónov výkupného. Staré rany sa otvárajú, ale ničomu sa nedá veriť hneď na prvý pohľad. Divoká řeka Záchrana mladé dívky ze spárů zločinců je jen začátek jeho dobrodružství. Clay je problematický teenager.

Po jednom incidentu dostává od šerifa, který je zároveň jeho dědeček, na vybranou. Buď popluje 60 mil sám po divoké řece a nebo půjde do vězení.

Clay si vybere první možnost. Na řece je však svědkem únosu mladé dívky. Clay v sobě najde odvahu, a dívku ze spárů dvou zločinců vysvobodí.

Únosci jsou jim ale stále v patách. Začíná boj s divokou řekou. Clay tak objeví nejen sám sebe, ale najde také lásku. Hickok Divoký Bill Hickok měl ve skutečnosti mohutnou postavu a vlasy až na ramena, John Wesley Hardin nikdy nebyl v Abilene šerifem a žalářníka Williamse zastřelil omylem sám Hickok. Uvězněni v čase Hlavní hrdina Héctor Karra Elejalde ze své zahrady uviděl krásnou holku, která se jen tak svlékla v lese. Po tom co se zajde do lesa podívat ho někdo bodne do paže.

Héctor před ním utíká a postupem času se dostane do laboratoře, kde ho Chico Nacho Vigalondo pošle do minulosti. Kolotoč událostí může začít, Héctor v minulosti vidí sám sebe jak klábosí se svojí manželkou Candela Fernández a musí vymyslet plán, jak dát všechno do pořádku.

Venku je ale zabiják, který střílí gangstery, aniž by o tom rodina měla nejmenší tušení… Příběh tvoří tři linie vyprávění, které se vzájemně doplňují, prolínají a končí o Štědrovečerní večeři. Tato provokativní komedie je určená nejen příznivcům černého humoru.

Ráno je probudí telefon Jackovi rodiče se vrací z dovolené dřív a Jack je má už za 3 hodiny vyzvednout na letišti. To by ještě nebyl takový problém. Stačí se trochu probrat z kocoviny a uklidit. Horší je, že kluci zjistí, že jeden jejich kamarád je… no ano, mrtvý! Ale copak mají čas dát věci do pořádku, když pořád někdo zvoní u dveří? Dvě nadržené holky, úchylný strejda, homosexuál, prostitutka… Zkrátka blázinec v pěkně bláznivé komedii!

Lidé jako my Chytré a intimní drama představuje Chrise Pinea coby ukecaného prodavače Sama, kterému je něco přes dvacet a jehož svět se zhroutil ve chvíli, kdy se dozvěděl, že jeho otec náhle zemřel. Proti své vůli se musí vypravit domů, dát do pořádku otcův majetek a znovu navázat kontakt se svou odcizenou rodinou.

V procesu plnění otcovy poslední vůle odhalí Sam šokující tajemství, které obrátí jeho svět vzhůru nohama: Jak se vyvíjí jejich vztah, je Sam nucen přehodnotit vše, co si myslel, že ví o své rodině - včetně svých vlastních životních rozhodnutí.

Pomsta porazených Přestože byli Deceptikoni v čele s Megatronem poraženi, Starscream se vrací na Cybertron, aby zabral oficiálně místo vůdce a odletěl se svou armádou na Zem, srovnat si s Optimem Primem a jeho pobočníky nevyřízené účty.

Mezi Deceptikony je však i Soundwave, Megatronův věrný pobočník, a také Shockwave, strážce Cybertronu, který Starscreama za svého vůdce přijmout nechce za žádnou cenu a z jiskry ho nenávidí. Soundwave má plán jak oživit Megatrona, což se mu povede, a oživí i ostatní zemřelé.

Stejně tak i přetrženého Jazze Darius McCarey. Mezitím se Sam dal na vysokou školu, na kterou jeho láska Michaela z nedostatku peněz nemůže. I když Sam potká na vysoké škole blonďatou krásku Alici, zůstává věrný své Michaele. Když se Optimus doslechne o vzkříšení Megatrona a ostatních mrtvých robotů, neváhá se ani on po boku s věrnými Autoboty, Samem a Michaelou vložit do souboje ochrany Země a celého vesmíru.

Apokalypsa HD Umíte si představit, jak by asi vypadal svět motorismu po jaderné katastrofě? Dva neohrožení vědci představují způsoby, jak se dostat do práce, když je atmosféra zamořena prachem a není vidět na krok. Jak se zachovat, když vám zbývá poslední galon benzinu. Jak se nenudit v autě, když čekáte na ucpané dálnici, prchajíce před jaderným výbuchem a nechali jste doma karty, nebo jak udělat závody zajímavějšími, když přežili pouze dva závodníci a dvě závodní auta.

Jak projít na STK ve světě plném zombie? Greg se konečně zbavil svého sýrového prokletí, směle nastupuje do sedmé třídy a oči může nechat na Holly Hills, dívce, která se právě přistěhovala do města. Jen doma se mu věci vymykají z rukou, obzvláště jeho starší brácha Rodrick ho pořádně trápí. A tak Greg brzy zjistí, že může být ještě něco daleko děsivějšího než škola — jeho vlastní rodina! Prostě Peck Americká černá komedie režiséra Michaela A. Nicklese vypráví o patnáctiletém Michaelu Peckovi Keir Gilchrist , který to nemá ve škole vůbec lehké.

Jeho učitelé ho považují za idiota, spolužáci se mu posmívají, a doma to není o moc lepší, protože rodiče Marcia Crossová a Adam Arkin ho nutí dělat to, co nechce. Možná by to ale mohla změnit první láska - Emily ovšem budí pozornost na každém kroku, a pokud chce tenhle outsider získat její srdce, bude muset vymyslet něco velkolepého. Maléry pána účtovníka Bláznivá italská komedie o chlapíkovi, který měl doma škaredou ženu, v práci přísného šéfa, a všechno to snášel víc než statečně.

Hugo Fantozzi pracuje ve veliké společnosti jako účetní. Má pěkné místo, sympatickou a milou ženu, i krásnou dceru. Rovněž je uznávaným šampiónem v přepínání TV stanic na dálkovém ovladači v domě, kde bydlí. Sousedi i kolegové z práce si jej váží. Občas se mu sice přihodí nějaký ten problém či malér. To by jste se totiž nesměli jmenovat Hugo Fantozzi. Vypadá to na další zhroucení a tak je opět povolán doktor Sobel Billy Crystal , aby nahlédl do temnot gangsterovy duše.

A dojde k nejhoršímu. Vitti je podmínečně propuštěn s tím, že se o něj dr. Sobel bude starat dnem i nocí. A co hůř ubytuje si ho u sebe doma. Vitti se snaží začlenit se do běžného života seč mu síly stačí, jenže práce ve zlatnictví, restauraci, či prodejně aut se dá jen těžko sladit s návyky všemocného mafiána Rodinný víkend Šestnáctiletá Emily už má po krk toho, jak ji její egocentrická rodina neustále přehlíží. A tak se rozhodne vzít věci do vlastních rukou.

S pomocí svých sourozenců zajme rodiče jako rukojmí a pokusí se doma nastolit pořádek. Když její rodiče propásnou další důležitou událost, šestnáctiletá Emily má všeho až po krk a usoudí, že jejich vztah zoufale potřebuje vzpružit.

Emily i její tři sourozenci si stěžují, že se cítí naprosto přehlíženi a jejich vysoce výkonná matka i roztěkaný otec-umělec si pomalu začínají uvědomovat, jak svým sebestředným chováním zničili šťastný domov, který se jim kdysi podařilo vybudovat. Carterova žena jenny Lolita Davidovich je samozřejmě nadšená tím, že její pozorný manžel bude doma. Když se ale Carter začne k jejich dceři podivně chovat, Jenny je znepokojená. Situace se začne komplikovat ve chvíli, kdy se znovu objeví Jennyina stará láska Steven Bauer.

Nikdo ale nepředvídá vývoj rozdvojení Carterovy osobnosti, ani to, že se budou opakovat ďábelské experimenty jeho choromyslného otce. Zazděná Mladá inžinierka Sam Walczaková len nedávno doštudovala na technickej univerzite. Na oslave promócií jej dá otec, majiteľ demolačnej firmy, svojský dar — má dohliadnuť na demoláciu starej budovy, ktorá je doslova uprostred ničoho.

Ak akciu dovedie do úspešného konca, stane sa jeho partnerkou. Sam teda odcestuje do vzdialenej lokácie, aby riadila na demolačné práce domu Malestrazza, ktorý je pomenovaný podľa svojho architekta.

Čoskoro však odhalí hrozné tajomstvo, ktoré záhadný dom skrýva. Jeho bývalí nájomníci sa totiž stali obeťami brutálneho vraha, ktorý ich zaživa pochoval v stenách domu.

Teraz musí byť pred zabijakom o krok napred, inak skončí ako jeho predchádzajúce obete.. Reno má špatný den — ukradli mu auto, dostal výpověď z práce a doma najde spolubydlícího v posteli se svou dívkou.

Rozhodne se, že již nikdy nechce mít žádné spolubydlící. Po roce si Reno najde novou přítelkyni Holly, ale s ní také přichází nové problémy. Zdědil krásný dům v Holywoodu, ale náklady na jeho provoz jsou velmi vysoké. Reno a Holly tak musejí hledat spolubydlící. Po neuvěřitelných pohovorech, začínaje se schizofrenní dívkou a konče uprchlým vězněm, najdou konečně ty pravé. Charismatického lamače dívčích srdcí Chada a blonďatou sexbombu Nicole, která s Renem neustále flirtuje.

Reno se ale obou nových spolubydlících bojí. Nicole i Chad by se chtěli s Holly vyspat, a Reno také musí držet na uzdě svou touhu po Nicole. Niečo na tej Mary je Mary je prostě úžasná! Kdo už ji nemiluje , brzy do toho spadne. Láska k hezké, chytré, milé a bohaté Mary je nevyhnutelná. Ted o ní snil už na střední škole a i když mu rovnátka na kráse zrovna nepřidala, vybrala si Mary jako doprovod na maturitní ples právě jeho.

Jenže Ted má vedle obludných rovnátek i obludnou smůlu. Po sérii trapasů, které jej potkaly v předvečer té velké události u Mary doma, se Ted rozhodl svou vyvolenou raději už nikdy nespatřit. Uběhlo však třináct let a jeho srdce je stále zraněné nenaplněnou láskou. Na radu svého přítele najme Ted soukromého detektiva Healyho, aby Mary vypátral. Odporný Healy se do stále krásné Mary zamiluje a Tedovi nalže o jeho křehké lásce z dětství spoustu nesmyslů.

Teda to ale neodradí a rozhodne se údajně tlusté , rozvedené Mary se čtyřmi dětmi pomoc. Když začnou doma projevovat známky neklidu, rozhodnou se jejich ženy Jenna Fischer a Christina Applegate pro odvážný krok k záchraně jejich manželství: Nejprve se to zdá jako splněný sen, ale Rick a Fred brzy zjistí, že jejich očekávání od života singles — a jich samých — je naprosto a zcela mimo realitu.

Salón sestier Fontanových Príbeh troch sestier - návrhárok - ktoré sa preslávili nielen doma, ale aj v Spojených štátoch: V 40tych rokoch min. Bol to životný príbeh plný lásky, prekvapení, dobrodružstiev, nástrah i ľudského nešťastia.

Micol Fontanová a jej sestry dobyli svojou módou celé Taliansko, ich módne kreácie sa stali symbolom talianskeho štýlu a elegancie po celom svete Nová vesmírná odyssea Velkolepý vědecko-fantastický akční příběh o nadějích lidstva v nekonečném vesmíru. Tvůrce Vexille , nám předkládá opět nablýskaný příběh plný futuristických zážitků. Děj se odehrává v blízké budoucnosti. Muži a ženy se vydávají zkoumat neprobádané galaxie při hledání nové utopie, ale stejně jako doma, musí i ve vesmíru čelit strašným nebezpečím, jako je terorismus, nebo konflikty mezi znepřátelenými zeměmi.

Cheap Thrills Zdá sa, že Craig Daniels Pat Healy má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea Ethan Embry , s ktorým sa nevidel už od strednej.

Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin David Koechner a Violet Sara Paxton , ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť Kruhy Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu.

Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu.

Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma.

Dvojníci Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafián Vytloukal kvůli velkým dluhům. Pokud Honza neukradne z galerie obraz Dívky v modrém, tak je s ním amen Zachrání ho náhoda — do cesty se mu připlete jeho dvojník, středoškolský profesor Richard Prospal, pedant a slušňák k pohledání, a těm dvěma se zázračně změní život.

Zatímco si Honza užívá v Richardově kůži doma i ve škole, Richard je pronásledován mafiány, protože mu nevěří, že není Honza. A když se jim do rukou dostane i Richardova dcera Natálka, tak mu nezbývá, než zapomenout na slušné vychování a najít způsob, jak vyzrát na mafiána a jeho gorily a dostat nejen obraz, ale i dceru do bezpečí.

Kolotoč překvapivých komediálních situací se roztáčí Život jde dál Po smrti svého snoubence se Gray Jennifer Garner stěhuje k jeho nejlepším přátelům. Jednou ale Gray pronikne za bariéru, kterou kolem sebe Fritz staví a konečně poznává, proč si ho její snoubenec tolik vážil.

Gray začne s Fritzem trávit stále více času a získává pocit, že smrt milované osoby nemusí bezpodmínečně znamenat konec šancí na lásku. Pak se ale přede dveřmi objevuje nečekaná návštěva, která všem zamotá hlavu. Přátelé Gray se budou muset hodně snažit, aby jí pomohli pochopit, že život je možná složitý, ale láska ještě složitější.

Blesk z čistého nebe Šestnásťročný fanúšik Brian si želá hrať rovnako dobre, ako jeho basketbalový hrdina Kevin Durant.

Chlapčenský sen sa zázračne vyplní - na úkor jeho hrdinov. Teraz Durant kríza vedie jeho tím k záhube a v rebríčku NBA sa prepadá stále nižšie Ten pojednáva o tom, ako hviezda basketbalovej ligy príde o svoje hráčske zručnosti, ktoré sa zázračne prenesú na jeho šestnásťročného fanúšika. Keď sa na Briana zázračne prenesú hráčskej zručnosti jeho športového hrdinu Kevina Duranta, stane sa z neho hviezda stredoškolského tímu.

Kevin Durant však zrazu nie je schopný ani trafiť kôš a zachrániť tak svoju kariéru. Play-off sa blíži a Brian začína chápať, že aby sa stal skutočným víťazom, musí začať pracovať predovšetkým sám na sebe. Preto sa rozhodne urobiť konečne správnu vec a pokúsi sa zabrániť katastrofickému zavŕšenie sezóny svojho hrdinu. Hlboko v gangu - Waist Deep O2 seděl šest let ve vězení, nyní je venku a pracuje jako hlídač.

Je v podmínce, a tak se snaží dodržovat všechny zákony a pravidla, zatím se mu to úspěšně daří, avšak jen do určité chvíle. Jeho bratr má vyzvednout jeho syna Juniora ze školky, ale jelikož mu do toho něco vleze, tak O2 to musí udělat sám.

Junior je celý zpočátku nadšený a pak blaženě a vyčerpaně usíná. Když O2 čeká zrovna na křižovatce, kde svítí červená, přistoupí k němu pěkná kočka a nabízí mu koupi obleků. On odmítne, holka se tedy po chvíli sbalí a odejde, jenže v tu chvíli přiběhne odněkud černoch s bouchačkou, vyhodí ho z auta a ujede pryč. O2 se sevře srdce, poněvadž v autě zůstal jeho spící syn. A tak se za ním rozběhne, cestou zastřelí pár chlápků, kteří v krádeži auta jeli taky, a tak se znovu dostane do křížku se zákonem.

Bohužel jeho syna stejně unesou a on se rozhodne ho vypátrat. Opodál na ulici totiž uvidí tu holku, jež mu chtěla prodat obleky, a donutí ji ke spolupráci Bez doteku Celovečerní debut nejmladšího českého režiséra Matěje Chlupáčka vypráví příběh dospívající dívky Jolany, která je předmětem sexuální touhy svého nevlastního otce.

Problémy v rodině nedokáže řešit, ztrácí schopnost komunikace i se svými kamarády a stále více se propadá do uzavřeného světa svých představ. Doma hru na šťastnou rodinu hrát nedokáže, svět venku ji vysává, má strach, ale submisivní erotické hry zároveň neodmítá. Neúnosnost situace a řada dramatických okolností doženou hlavní hrdinku až do nevěstince, kde se její postavení dále vyhrocuje.

Ale je otázka, co Jolana vlastně chce? Není útěk do snů lepší než drsná okolní realita Manažer Matt Busby mezitím přesvědčí tajemníka anglické fotbalové ligy Alana Hardakera, aby umožnil Manchesteru United startovat v Evropském poháru. Tým sklízí úspěchy jak doma, tak v zahraničí. V únoru je anglický tým ochromen leteckou katastrofou, neboť poblíž Mnichova se zřítí letadlo s hráči United.

Nehodu nepřežije celkem 23 lidí, včetně osmi hráčů Manchesteru United. Karcoolka 2 Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být… Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice — v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin.

Jen si občas ujede na pořádném pečení. Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli. Největší filmová katastrofa Moc toho nenapovídá, ale jeho mimika poví vše: Bean do Los Angeles.

Bohatý generál Newton tam daroval Griersonovu muzeu slavný obraz od Jamesa Whistlera. Prasátko a jeho velký příběh Film Prasátko a jeho velký příběh je další pohádkou, ve které se setkáme s oblíbenými zvířátky ze Stokorcového lesa. Tentokrát se parta přátel přesvědčí o tom, že i malé zvířátko může dokázat velké věci. Když se zvířátka společně vydají na sběr medu a nechají Prasátko díky jeho malému vzrůstu doma, začne si připadat méněcenné.

Pak se najednou ztratí a ostatní zvířátka použijí jeho památník jako klíč k jeho nalezení. Při tom si uvědomí, že toto velice malé zvířátko bylo ve skutečnosti v mnoha směrech velkým hrdinou. Po rušném hledání a jeho dramatickém vyvrcholení dostává Prasátko další příležitost dokázat, jak velký vliv mělo na své kamarády. Ďáblův náhrobní kámen Z krve tohoto města se zrodí ďáblův stín.

Jaq Moltonová byla obětavá a šťastná matka, dokud jednoho dne nenašla doma svého syna, brutálně zavražděného jeho otcem Calem. Její bolest a utrpení se zvrátí v touhu po nelítostné pomstě. Jaq se vydá najít Cala, aby mohla vykonat tu nejkrutější odplatu. Její neutuchající pátrání ji přivede do města Roach, hemžícího se odpornými vampýry. Jaq na ně naráží na každém kroku a už považuje svou odplatu za ztracenou, když se seznámí s místím detektivem Dickem.

Ten ji poskytne o Calovi závažné informace. Její manžel je obávaný upír, který plní úkol, jenž ohrožuje veškeré živé. Jaq však svou bitvu nevzdává. Potom, čo preniesol na plátna kín komiksovú postavu Spider-Mana a urobil z nej miliardovú trilógiu sa vracia k svojim koreňom. Ku kultovým filmom Evil Dead , Evil Dead II a Army of Darkness , ktoré sa dodnes umiestňujú na najvyšších priečkach rebríčkov najlepších hororov všetkých čias a sú populárne nielen medzi režisérovými fanúšikmi.

Sam Raimi patrí v súčasnosti k najväčším menám Hollywoodu a preto mal pri Stiahni ma do pekla voľnú ruku a neobmedzený rozpočet. Jeho návrat k hororu sa odohráva vo veľkom štýle. Napätie graduje, démonický prenasledovatelia sú dostatočne odporní a nadprirodzené udalosti krvavé a strašidelné.

Príbeh sa pohráva s myšlienkou, že nahnevať starú cigánsku čarodejnicu sa nevypláca. Mladá banková úradníčka Christine Alison Lohman sa jednej takej snaží pomôcť s nesplatenou hypotékou.

Jej šéf ale túto snahu stopne a netuší, že pre Christine to bude mať nečakané následky — smrtiacu kliatbu! Od tejto chvíle začína zbesilá snaha mladej ženy o záchranu svojej duše, o ktorú sa snažia pekelné spáry starej čarodejnice Purpurový vrch Edith Cushingová Mia Wasikowska je na svou dobu velmi emancipovaná dívka s literárním talentem a nepěkným traumatem z dětství, s nímž se vypořádává právě psaním.

Záhadnému cizinci, siru Thomasi Sharpeovi Tom Hiddleston , se její texty líbí, jí se pro změnu zamlouvá on. Dokonce tak, že po tragické otcově smrti brzy odloží smutek a provdá se za něj. Díky sňatku se stane spolumajitelkou panství Purpurový vrch, jemuž vévodí majestátní, leč chátrající viktoriánský dům, jehož děravou střechou padá do vstupní haly déšť, sníh a listí.

V jeho ponurých stěnách se Edith rozhodně necítí jako doma. Přispívá k tomu odměřenost její švagrové Lucille Jessica Chastain a spousta děsivých vizí, jež ji provázejí od chvíle, kdy prvně překročila práh. Edith je sice k smrti vyděšená, zároveň ji ale zvědavost nutí odhalovat tajemství, které se dům snaží pohřbít. Že jí při téhle pátrací akci půjde neustále o život, asi není potřeba dodávat.

Poltergeist Legenda hororového žánru Sam Raimi přichází s úplně novým zpracováním klasického příběhu o rodině, jejíž poklidný život se obrátí naruby, když se v jejich domě začnou dít podivné věci. Útoky děsivých bytostí se stále stupňují a rodina musí čelit nejhorší noční můře ve chvíli, kdy zmizí jejich nejmladší dcera. Ukradená nevinnost Myslela si, že její právě narozené dítě zemřelo, ale nakonec zjistila, že bylo uneseno! Americký thriller podle skutečnosti. Jenna Shaw, svobodná nastávající matka se jednoho dne doma probudí a zjistí, že porodila mrtvé děvčátko.

Obává se, že porodní asistentka dítě zabila, zatímco ona byla v bezvědomí, ale policie začíná pátrat jiným směrem. Za pomoci otce dítěte Jenna odhalí pravdu a zjistí, co se skutečně stalo jejímu dítěti.

Jejich pátrání je přivede na stopu obchodníků s dětmi: Zahalené tieňom Teherán Shidehina snaha vrátiť sa po vydaji a narodení dcérky Dorsy na medicínu je pre jej politicky aktívnu minulosť zmarená.

Manžel musí bojovať vo vojne a iracké lietadlá robia nálety nebezpečne blízko jej bytu. Keď zostane s dcérkou doma sama, dievčatko začína chorľavieť a je mimoriadne nepokojné. Shideh si najskôr Dorsine záchvaty hnevu pre stratenú bábiku nevšíma, no postupne začína mať pocit, že ich ohrozujú džinovia — zlomyseľní duchovia, ktorí prichádzajú s vetrom.

Vo svojom hranom debute kombinuje Babak Anvari spoločenskú kritiku daného obdobia s klasickým hororovým príbehom, a vytvára tak film, ktorý je rovnako inteligentný ako desivý. Zahalené tieňom predstavuje Shideh ako silnú, vzdorovitú ženu, frustrovanú spoločnosťou, ktorá ju sústavne napomína za jej nezávislosť. Ženu, ktorá sama a opustená bojuje s mnohými nebezpečenstvami reálneho aj nadprirodzeného sveta v snahe zachrániť seba a svoje dieťa.

Stroj času Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce.

Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času. A proto se také rozhodnou, že by nebylo od věci spolu po tolika rocích opět strávit dovolenou, přičemž tentokrát nemají namířeno nikam jinam než do slovutného Saint-Tropez, domova potřeštěných četníků a především jednoho z nejoblíbenějších a nejslavnějších letovisek Francouzské riviéry.

A co by to bylo za retro setkání, kdyby ho nebyl účasten i Eric, který skupinku před deseti lety na Korsice prováděl. A mimochodem právě Eric se v Saint-Tropez cítí jako doma a opět je připraven být přátelům tím nejlepším průvodcem.

Prázdniny plné průšvihů a omylů, navazující na populární francouzskou komedii Les randonneurs z roku , opět mohou vypuknout. Dozvídá se však, že zmizel a nikdo netuší, kde by mohl být.

S tím se ale Hank nechce smířit, a proto sám pátrá po synovi. Čeká jej však poznání, o které možná ani nestál. Zápas o druhou šanci Profesionální hráč baseballu musí podstoupit léčení z drogové závislosti ve městě, kde se narodil. Jeho život opět dostává smysl, když se vyrovná se svou divokou minulostí, a rozhodne se trénovat místní juniorské baseballové mužstvo.

Profesionální baseballový hráč Cory Brand moc dobře ví, jak chutná vítězství. Ale když není na hřišti, vymyká se jeho život kontrole.

Poté, co je ze hry suspendován kvůli řízení pod vlivem omamných látek, posílá ho jeho agentka na odvykačku zpátky do města, kde se narodil. Doma z donucení trénuje místní juniorský baseballový team a tráví osm týdnů v centru pro léčbu závislostí.

Celou dobu se nemůže dočkat, až se vrátí ke starému životu. Zatímco ho mladí svěřenci učí užívat si znovu hru, Cory si uvědomí, že se musí vyrovnat se svou minulostí a najít naději pro budoucnost Cory se tak díky nečekané druhé šanci ocitá na cestě vlastní proměny a vykoupení. Charlie Bartlett Charlieho Bartletta Anton Yelchin vyhodili z další soukromé střední školy, a tak se musí uchýlit na státní.

Ne že by tam zrovna zapadl, ale dostane nápad — otevře si psychiatrickou poradnu pro spolužáky. Jenže pak se sám zakouká do ředitelovy dcery… Soukromá střední škola — prachy kam se podíváš, všichni študáci tu důvěrně znají alkohol i drogy.

Charlie Bartlett Anton Yelchin do takového prostředí nezapadá a navíc ho ze školy vykopnou, což ovšem není poprvé. Zazobanému mládenci, který žije s neurotickou matkou, tudíž nezbývá než se snížit k docházce na státní střední. Ani tady sice nezapadne do kolektivu, ale časem zjišťuje, že zdejší teenageři se zase tak neliší od těch, co poznal dřív — i oni mají své problémy, se kterými nejsou schopni se vypořádat, i oni tápají.

A tak Charlieho napadne spásná myšlenka zahrát si na školního psychiatra. Sám posléze zaměří svou pozornost na jednu půvabnou dívku. Bohužel to je ale Susan, dcera školního ředitele Robert Downey Jr. Nepříliš šťastnému vztahu matka-dcera nepomáhá ani fakt, že život Diane je jeden dlouhý večírek plný alkoholu a drog, a Martin budující PR agenturu se doma také moc nezdržuje. Mini hledá své místo v životě a rozhodne se zkusit přivydělávat si jako profesionální společnice.

Vše funguje do té doby, než jí agentura přidělí jako zákazníka jejího nevlastního otce. Z žertu na jednu noc se stává vztah, a Diane začíná být pro oba milence nepohodlná. Mini tedy přemýšlí, jak matku odstranit a Martin, ať chce nebo ne, je do jejího plánu pomalu zatahován také. Dům na Bay Street Svobodná matka Dee Dee se po třinácti letech vrací s jedenáctiletým synem Trooperem do rodného města, které opustila beze slova vysvětlení stejně jako tehdejšího přítele Sama Timmonsa.

Dnes si myslí, že právě Sam byl jediný muž, který ji opravdu miloval. Jenže teď už je ženatý a vede s manželkou Lydií veterinární kliniku. Trooper k němu silně přilne a brzy mu začne pomáhat s péčí o zvířata.

Dokonce i Lydie, zpočátku ostražitá a žárlící, se postupně s chlapcem a nakonec i s Dee Dee spřátelí. Obyvatelé městečka si rychle oblíbí přátelskou, usměvavou a ke všem laskavou ženu, která si na náměstí otevře obchod se svíčkami, symbolizujícími podle ní světlo v temnotách, a začne pro ženy pořádat pravidelné svíčkové večírky.

Ukazuje se však, že Dee Dee ukrývá tajemství, které dokáže otřást obyvateli městečka. Když nakonec vyjde najevo, jsou to právě Sam a Lydie, kdo jí podá pomocnou ruku. Vodovoda Balená voda je největší reklamní a marketingový podvod na světě.

Načerpat zdarma pitnou vodu, stočit ji do plastových lahví, rozvézt po světě a prodat zpátky lidem prostě přináší snadné výdělky. Film přitom ukazuje, že voda v plastové lahvi bývá tatáž a mnohdy ještě daleko horší, nežli jaká teče doma z vodovodu.

Autorka rozkrývá, jak se firmy Nestlé, Pepsi či Coca-Cola díky mezerám v zákonech vyhýbají daním z čerpání vody a recyklace, zveřejňování výsledků studií o zdravotní ne závadnosti i morální odpovědnosti za nepřímé důsledky jejich podnikání. Plastové lahve obsahují látky, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví, přispívají k výskytu rakoviny, neplodnosti a dalších onemocnění.

Nadměrné lokální čerpání vody a nedostatečná recyklace plastu ohrožují naše životní prostředí. Právě díky tomu se mu podaří dát dohromady chudého chlapce Pierra s krásnou princeznou. Jenže s princeznou by se rád oženil sám Lucifer.

Pierre by si s pánem pekel těžko poradil, ale má po boku věrného přítele Pera a ten vymyslí jak problém vyřešit. Nenechte si ujít dobrodružný příběh Kocoura Pera! Ó, jak jsi krásný Hrdinou francouzského komediálního dramatu scenáristky a režisérky Isabelle Mergaultové je nedávno ovdovělý farmář Aymé Michel Blanc.

Jeho manželka zahynula při nešťastné nehodě a muž záhy zjišťuje, že potřebuje do hospodářství ženskou ruku. Obrátí se proto na seznamku, aby mu našla novou ženu.

Tak se stane, že odjede do Rumunska, kde se setká s mnohem mladší Elenou Medeea Marinescuová. Elena se chce dostat do Francie a namluví Aymému, že vždycky chtěla žít a pracovat na farmě. Její strategie zabere, Aymé ji vezme sebou, ale doma kamarádům a všem v okolí namluví, že to je vzdálená příbuzná. Elena ovšem očekává svatbu a je zklamaná, když pochopí, že ji Aymé chce využívat jen na práci. A když si farmář uvědomí, že jeho city k Eleně jsou hlubší než očekával, možná už je na sblížení pozdě.

Kazateľ Kalašnikov Když se bývalý motorkář a člen gangu Sam Childers rozhodne pro životní změnu a odjede do východní Afriky pomáhat na místech zničených občanskou válkou, je otřesen nepopsatelnými hrůzami, které zde místní obyvatelé a obzvlášť děti prožívají. Ignoruje varování svých zkušenějších kolegů a začne na vlastní pěst stavět sirotčinec v místě, jež ho nejvíce potřebuje — v samém středu teritoria ovládaného krutou Armádou Božího odporu, která verbuje do svých řad malé chlapce.

Sam si však brzy uvědomí, že aby zachránil co nejvíce dětí, sirotčinec nestačí. Začne organizovat ozbrojené mise hluboko do území nepřítele, kde zachraňuje unesené děti.

Skutečný příběh Sama Childerse, drogového dealera, který se rozhodl od základu změnit svůj život a našel poslání jako zachránce tisíců unesených a osiřelých dětí ve válkou zmítaném Súdánu. Můj vysvlečenej deník Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Taky tátu, co býval novinář a rocker a teď píše do bulváru a macechu Sábu, kterou nemůže vystát. Počty kamarádů a rodičů se ale změní. Johana se totiž nečekaně zamiluje, začne pátrat po muži ze starých dopisů, který znal její mámu, když byla naživu a který by mohl být jejím biologickým otcem, a její deník, kde je úplně všechno, chtějí vydat jako knížku.

A ani ty depky už nejsou, co bejvaly. Město smrti Mrtvé ulice, vražedná radioaktivita. Záběry z míst, které jste ještě neviděli. Výpovědi, ze kterých mrazí. Může být ještě Černobyl hrozbou pro svět? Výprava reportéra TV Barrandov do zóny smrti. Tady usínaly děti, lidé se milovali, chodili do práce, prožívali své smutky a radosti. A pak přišla smrt. Tragédie, která šokovala celý svět. Umírání v obrovských bolestech. Mrtvé ulice, vražedná radioaktivita. Hračky, se kterými si už nikdo nestihl hrát.

Stošedesát vesnic zahrnutých hlínou. Tisíce zapomenutých hrdinů, po kterých zůstaly jen radioaktivní uniformy. Tajný špionážní projekt, který Sověti zachraňovali dřív než nicnetušící lidi. Poslední starousedlíci, kteří se vrátili, protože chtějí umřít doma. Co bude s Černobylem dál — může být ještě hrozbou pro svět? Nejlepší vyhrává Doc West Terence Hill měl štěstí v pokeru, jeho výhru však ukradli bandité.

Doc West to ale nenechá jenom tak! Jeho snaha dopadnout lupiče se ale poněkud zvrtne a on sám skončí ve vězení. Když začne okolo zuřit divoká přestřelka, bude si muset vybrat, zda se přidá na stranu psanců nebo spořádaných občanů… Komentáre: Tam, kde jsem nikdy nebyl Kvůli pátrání po tajemstvích knihy, kterou napsal jeho otec, se renomovaný psychiatr vzdává své akademické kariéry. Nechá se zaměstnat v ústavu, kde otec pracoval, a kde zřejmě čerpal námět pro sepsání této slavné dětské knihy.

Doufá, že tam odhalí všechna její tajemství a i roli, kterou v ní představuje on sám. Dobrodružný výlet do minulosti začíná Bruslící zvířecí zázrak se stal sportovní hvězdou na celé čáře! Jenže trenér konkurenčního mužstva všechno navlékl tak, aby to vypadalo, že malý chlupatý chlapík podrazil a kousl jednoho svého spolupráče.

Sklíčený a zoufalý Jack teď bloumá sám ulicemi Seattlu. Náhodou se skamarádí s klukem Benem a naučí se spolu jezdit mistrně na skateboardu. Láska na druhý pohľad Ryan Aaron Eckhart je populárním spisovatelem knih o tom, jak se vypořádat se ztrátou a dopřát životu nový smysl. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích.

Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Jenže pak potká Eloise Jennifer Aniston a jeho život se obrátí vzhůru nohama… Komentáre: Trumbo Bryan Cranston v roli legendárního a cenami ověnčeného scénáristy z poloviny A byl zařazen na holywoodskou černou listinu.

Jak dál pokračoval jeho neuvěřitelný příběh, který by nejspíš nevymyslel ani sám Dalton Trumbo, uvidíme v biografickém dramatu pod taktovkouJaye Roache, který je znám jako tvůrce ztřeštěných komedií. Ani jeho starší bratr Rocky nechce, aby zapomněl. Společně se svými nejlepšími kamarády Rocky naplánuje pro George nevinný vtípek s lekcí pokory.

Plán se však tragicky zvrtne a všichni musí projít skutečnou lekcí o nesení odpovědnosti za své činy. Snímek o přátelství, toleranci a odpuštění. The Survivalist Príbeh zasadený do neďalekej postapokalyptickej budúcnosti, do obdobia hladu, kedy sa pustovník Martin McCann snaží prežiť hlboko v lese na plodinách, ktoré si sám pestuje na svojej malej, ukrytej farme. Do nastražených pascí sa mu už veľmi dlho nepodarilo chytiť žiadnu zver, ale samotnému sa mu ako-tak darí prežiť zo dňa na deň.

Avšak jedného daždivého dňa sa jeho existencia nečakane ocitne v ohrození Je však těžké vnímat krásu města s opravdovým potěšením a dávkou romantiky, když jejich vztahy směřují k jednoznačnému krachu.

Rebecca a Tom jsou šťastný manželský pár. Tom by bol však šťastnější, kdyby s ním Rebecca spávala častěji a ona by zase byla raději, kdyby ji nechal na pokoji. Tom právě odešel z dobře placeného místa. Je doma, zaobírá se častějším sexem a rád by už konečně zjistil, co od života vlastně chce. Rebecca je na druhé straně velmi úspěšná herečka a momentálně se plně soustředí na premiéru své nové hry. Vůbec nemá náladu ani čas věnovat se Tomově sebepoznávání. Rebečin bratr Tobey už 10 let chodí s Elaine.

Ona by se rada usadila, vdala a měla děti, ale pro Tobeyho by to byl malý krok ke smrti. Díky tomu se však už nemůže věnovat své práci tajné agentky a tak souhlasí, že se stane tváří FBI v talk show. Tuto práci bere na začátku s odporem, ale brzy si zvykne na zájem okolí a netrvá dlouho, než se jí její role zalíbí.

Její partnerka Sam Regina King je tvrdá, ambiciózní agentka, která rozhodně nepatří zrovna mezi její fanynky a tak jako první poukáže na to, že se Gracie proměňuje v rozmazlenou Barbie. Jenže když je v Las Vegas unesena Gaciina nejlepší kamarádka a vítězka soutěže Miss Spojených států Cheryl, tak se její pud bojovat proti zločinu rychle vrátí.

Zrodenie majstra Ip Man je mladý majster kung fu, ktorý bojuje štýlom wing chung. V meste bojových umení Fuoshan je najlepší, ale neprijíma žiadnych žiakov, ani nevyučuje. Situácia sa obracia, keď vypukne vojna a japonská armáda obsadí Čínu. Do Fuoshanu prichádza generál Sanpo, ktorý sám ovláda japonské bojové umenie a tunajším majstrom poskytne možnosť zaobstarať jedlo: Kráľovské výkupné Anthony Anderson je Malcolm King, osobnost větší než život sám a především ten nejarogantnější obchodník, kterého můžete potkat.

Jeho ex-manželka Kellita Smith se rozhodla obrat ho o všechno, co má. Ve snaze zabránit ztrátě svého nemalého jmění, naplánuje Malcolm společně se svou milenkou Regina Hall a jejím bratrem kriminálníkem Charlie Murphy vlastní únos. Naneštěstí pro Malcolma, není jediný s myšlenkou na královské výkupné.

Musí mu přivést toho nejlepšího černého koně a mít svědka na baronově úrovni. Tím koněm se stane Brežněvova limuzína kterou ukradne a svědkem Brežněv sám kterého unese. Brežněv má však také své přání. Mít na svatbě svoji tajně milovanou osobu a tou je královna Alžbeta.

Nejprve musí do budoucnosti zachránit syna a potom zase do minulosti, aby zachránil sám sebe. Counterpunch Emilio Alvaro Orlando měl krušné dětství. Vyrůstal v chudé čtvrti v Miami, poflakoval se s kamarády a doma musel přihlížet násilí, jehož obětí byla jeho matka, kterou si neustále bral do parády její násilnický přítel.

Po jednom takovém útoku už Emilio ztratil zábrany a násilníka napadl nožem, aby matku ochránil. Zákon však mladého Emilia obvinil z pokusu o vraždu a matce byl odebrán. Emilio tak vyrůstal u své babičky a svého strýce, bývalého boxera, který se rozhodl Emilia trénovat. Z Emilia se postupem času stává dobrý boxer, bohužel jej ale nechce nikdo sponzorovat kvůli jeho problémům z dětství.

Po vyhraném utkání si jej však všimne mladá začínající manažerka Talia Camila Banus a Emilio se tak může těšit na vytoužený souboj s místním šampiónem Teddym Jilon VanOver a možná dokonce i na životní lásku. Aj keď sú veľmi odlišní - Miles stojí nohami na zemi a je šťastný, že má priateľku z nižšej spoločnosti, zatiaľ čo Alistair je snob dúfajúci v nasledovaní svojho strýka - jedno majú spoločné. Obaja sa stanú členmi Riot klubu, čo je klub s dlhou tradíciou pitia alkoholu pýšiace sa hedonizmom a presvedčením, že za peniaze sa dá kúpiť čokoľvek.

Redaktorka Českého rozhlasu 2 Lenka Svobodová získala ocenění za rozhovor s Madeleine Albrightovou a redaktor Petr Vavrouška byl oceněn za reportáž z Černobylu, kterou vysílal Český rozhlas - Radiožurnál. V kategorii Nejlepší investigativně-analytický příspěvek však zvítězil reportér ČT Lukáš Landa za sérii o předražených jízdenkách pražského Dopravního podniku.

Cenu Googlu za inovativní občanskou online žurnalistiku převzali autoři projektu Paměť národa, který zprostředkovává osudy lidí z české a československé moderní historie. Cenu Googlu za inovativní profesionální online žurnalistiku pak získali redaktoři Aktuálně. Sabina Slonková se také stala držitelkou Česko-slovenské ceny veřejnosti za příspěvek, který měl za poslední rok největší dopad na společnost, nebo výrazně přispěl k posílení práv občanů.

Pro její speciál o platech úředníků hlasovalo v online hlasování lidí. Novinářská cena se letos udělovala podruhé. Rozšířila tak seznam tuzemských ocenění pro novináře. Ti mohou od roku dostat Cenu Ferdinanda Peroutky, Český literární fond uděluje od roku mladým novinářům do 33 let Novinářskou křepelku. Fond uděluje také cenu K. Symbiotic relationships wombats and snails Ovulos de acromona durante el embarazo Consuladop mexicano sobre ruedas abril de Avan jogia nude pics Country word unscrambler Sinkmaster garbage disposal manual Musical monologuesisical monologuel Www myworkday com mohawk Play super scribblenauts online for free Matching questions about the blood Throat cancer success rates Naago siigo Form w2c fill in version Emily 18clips Powder toy online Sasha prieto biografia Picture of landforms and bodies of water Designing my own lamborghini Fling the teacher reading Bank of america netbenefits Scite.

Man that get on a horse Babysitting hornygamer Cover letter for personal assistant Matrimonios cojiendo A spill at parsenn bowl answers Hot heels roping dummy for sale used Carmen laforet rosamunda story translation Www. Žena z Ostravy z lásky zpronevěřila 17 milionů! Vše odevzdala příteli Žena zpronevěřila 17 milionů korun, které předávala svému příteli.

Ani ten se policejnímu stíhání nevyhne. Žena nejspíš kradla kvůli silné citové vazbě k příteli. Moravskoslezští kriminalisté prověřují zpronevěru 17 milionů korun. Peníze měla zaměstnankyně soukromé firmy předávat svému příteli, kterého si našla přes inzerát, informovala ve středu mluvčí krajské policie Soňa Štětínská. Policisté obvinili 35letou ženu z Ostravy ze zpronevěry. Peníze dávala svému známému, k němuž měla silnou citovou vazbu.

Její o rok starší přítel z Opavska tak čelí trestnímu stíhání pro návod ke zpronevěře. Případ vyšel najevo koncem minulého roku, když se žena přišla sama udat," řekla mluvčí a dodala, že obviněným hrozí podle zákona trest odnětí svobody na pět až deset let.

Žena podle mluvčí zpočátku policii nechtěla přímo přiznat, kde peníze skočily. Paní se v polovině roku seznámila na základě inzerátu, prostřednictvím kterého hledala životního partnera, s o rok starším mužem.

Pán s ní navázal vztah a při každé příležitosti a schůzce ubezpečoval, že je svobodný a velmi mu na ní záleží. Muž, který byl však ženatý, poté využíval její silné citové vazby a v úmyslu obohatit se, žádal ji opakovaně o poskytování půjček. Peníze potřeboval údajně pro jejich společnou budoucnost a investování," uvedla Štětínská.

Zpočátku partnerovi žena dávala své peníze. Jelikož vedení firmy paní důvěřovalo, od poloviny roku po dobu dvou let se jí podařilo převést na svůj účet zhruba 17 milionů z firemních peněz. Ty vybírala a předávala svému příteli," konstatovala mluvčí. Obviněnou ženu policie stíhá na svobodě, jejího ženatého přítele vazebně.

I tehdy se seznámil s jistou paní, navázal s ní osobní vztah a vylákal několik desítek tisíc korun, které i přes sliby nevrátil. I starý dům může být hospodárný. Jen nesmíte nechat teplo unikat Komerční sdělení Ze starého domu udělat úspornější něco stojí. Zateplení obvodového pláště i střechy a výměna oken vyjdou na statisíce korun. Ale vyplatí se to. Úspory jdou do tisíců ročně. Také bydlíte ve starším domě a těžkou hlavu vám víc a víc dělá stále dražší vytápění a teplá voda?

Jestliže ano, nezbývá než se začít bránit. Dům je potřeba zateplit a odstranit všechny tepelné mosty, kudy drahocenné teplo uniká. Bude to nesnadné a určitě ne laciné, ale v dlouhodobém horizontu se to vyplatí. Pro kalkulaci byly voleny zvláště nehospodárné parametry domu, zařazeného do třídy E. Modernější stavby budované v minulých letech dosahují zařazení do tříd C nebo D. Dosáhnout zlepšení energetických parametrů v takových domech může být méně nákladné a bývá i snadnější.

Blog de mika videos cojiendo Mobile theatre a1ownobile theatre a Girls getting their clothes torn off video List of dirty trh or dare questions Jennette mccurdy in a bathing suit Turning 30 jokes for men Jennette mccurdy ass booty Shortacon straight Paystubportal deltasonic.

K taktice syrských povstalců přibyly vraždy důstojníků Jak informovala státní agentura SANA, naposledy se tak stalo v úterý, kdy ozbrojenci zastřelili podplukovníka ve výslužbě a jeho bratra, také vysokého důstojníka, před obchodem na jednom z předměstí Damašku. Na jiném místě v metropoli byl podle zpráv opozičních aktivistů zabit důstojník zpravodajské služby. Takové případy cílené likvidace se množí poté, co režimní síly v posledních měsících tvrdě nabývají převahy nad povstalci.

V současnosti Asadovy jednotky otřásly v několika městech a provinciích povstaleckou strategií obsadit pozice v terénu. Tempo vražd se, zdá se, dokonce ještě zrychlilo poté, co Není jasné, jestli vraždy důstojníků z poslední doby páchají jednotlivci z řad opozice toužící po pomstě, nebo jestli představují koordinovanou strategii rebelů zaměřenou na destabilizaci režimu.

Ona hleda jeho na sex holky bez kalhotek