— Posted in Ženy Liberec

Prirodni klin eroticky portal

Nadržená Daniela, 34 let. Nadržená Kristýna, 19 let. Nadržená Nina, 33 let. Nenasytná Viky, 21 let. Perverzní Nikol, 22 let. Perverzní Sofie, 21 let. Přírodní klín - Lola, 24 let.

Rajcovní Sára, 25 let. Sexy Hanka, 30 let. Squirt Diana, 29 let. Barča a Klaudie, 19 let. Exotická Maya, 25 let. Mokrá Barča, 19 let. Půvabná Klaudie, 24 let. Rajcovní Tereza, 19 let. Vášnivá Marcela, 35 let. Vlhká Linda, 25 let.

Svět erotických masáží Brno. Becky , 24 let. U depilace cukrem nejde o nějaké pásky nebo jasně určenou plochu. Ta hmota se zapracovává na malém úseku a posunuje se po pokožce, přičemž na sebe nabaluje chloupky. Já si myslím, že to není vyloženě o bolesti - jak se předvádí v některých humorných scénkách, kdy si muži nechají odervat půl lýtka nebo hrudi pásem s voskem a pak se svíjejí v křečích.

Nepamatuju se, že bych někdy slyšela nějaké zaúpění. Také se depilace provádí postupně po malých plochách, ale zase poměrně rychle. Neřve nikdo, ale ženy se občas zavrtí. Když se chlap rozhodne přijít a odhodí zbytečný stud, tak drží jako socha. To je jen o prvním setkání. Pro mě je to práce a nahý chlap je prostě zákazník. Navíc ženský klín je trošku vlhčí a tím se práce s cukrem malinko komplikuje. U chlapa je to jasný terén a není vyjímkou, že mám z něj holátko rychleji než z ženy.

To se taky stane. Někoho může taková mírná bolest i vzrušovat. Pro mě je to práce a já v tom erotiku vůbec nevidím. No to nevím - mě bolest nevzrušuje, ale krásná ženská s dlouhejma nohama v miniskukýnce by se mnou mohla pohnout..

Vraťme se raději k těm pocitům. Cukrová depilace je méně příjemná jen napoprvé. Kořínky se oslabí, chloupky zjemní a částečně úplně vymizí, takže už tak třetí kůra je úplně o něčem jiném a zákazník to už téměř nevnímá. Tři až čtyři týdny. Opakovat to lze ale až tehdy, když jsou chloupky nejméně 3, ale raději okolo 5mm dlouhé. Teda lidi - já koukal jako blázen a samozřejmě mě drapla zvědavost. Další dáma měla přijít za 10 minut a tak jsem vyrazil na próbaci. Martička mě provedla krásným a luxusním salónem do své komůrky a popsala mi všechny ty mučící potřebnosti.

Odhodlal jsem se tedy k testu na svém předloktí. Vyhrnul jsem si rukáv a když nahrábla ten žblebel, měl jsem pocit jako by ke mě šel zubař s kleštěma v ruce. Podivnou hmotu mi začala vmasírovávat do ruky a vždy po chvilce to tak z cca cm čtverečních sundala.

Trochu to tahalo, ale že by šlo o bolest - to opravdu ne. Pořád jsem měl pocit, že je to nějaká příprava a že najednou škubne a já zařvu. No a je to Koukal jsem jako blázen a sáhnul jsem si na ruku Za pár vteřin na ploše asi 5x5cm. V tom okamžiku mi bylo jasné, že o tomhle chci napsat. A že chci fotky! Jenže přišla objednaná dáma a musel jsem vyklidit pole.

V rychlosti jsem požádal Martičku, jestli by nějak nezapelovala na tu dámu, ale bylo to v rychlosti a tak nějak trapné. Vyrážím na ulici, zapaluju cigáro, zvoní mobil a Martička mi oznamuje, že se můžu vrátit i s foťákem!!!!!!!! Další krásná ženská leží na lůžku, od pasu dolů nahá a decentně zakrytá ručníkem. Teda už jsem zažil různá zvěrstva, ale tady jsem nevěděl kam s očima. V rozpacích zpovídám tu dámu a dozvídám se, že vyzkoušela spoustu metod, ale na cukr a ruce slečny Marty nedá dopustit.

V rychlosti chystám foťák a jen zírám, jak si se mnou při té depilaci skutečně citlivých míst nerušeně povídá a je v naprosté pohodě. Je to stálá zákaznice a prý už cítí jen odstraňování chloupků z horního rtu - ostatní oblasti jsou téměř relaxem.

Začínám se potit a přestávám fotit. Mám všechno co jsem potřeboval. Přišel jsem, viděl jsem a vítězit budu doma. Loučím se, stokrát děkuju oběma dámám a mizím na vzduch. Jenže u auta jsem si vzpomněl, že mám v kapse sáček se šablonkami na vyholení motivů, které jsem dostal od Sexshop. Takže zpět do pasáže a kecnout na další kafe a šmírovat, kdy holky skončej, abych je zase nerušil.

Stalo a jsem zpátky uvnitř. Martička si prohlíží šablonky a vysvětluje mi, že je to super vynález, protože je nesmírně obtížné vyholit nějaký motiv dokonale symetricky. Z různých pohledů se tváří chloupky různě a i při maximální trpělivosti se často stane, že se dílo pokazí a někam se to naklání nebo to není pravidelné.

Pro holky, které používají holítka a chtějí si vytvořit nějaké to "překvápko" je to praktické a jednoduché. Tak já se asi vykašlu na všechno co dělám a stanu se holičpičem! Viděl jsem jak se to dělá a určitě to zvládnu! Nabral jsem si z dovolením žblebel z nádobky a jal se vytvářet útvar vhodný na zapracování na ruku.

Zaflákal jsem si všechny prsty, všechny chlupy na ruce, pak jsem si to chtěl utřít do ubrousku a tím jsem si ještě všude přilepil jeho cáry. Marta se mohla potrhat smíchy. Ono totiž nejde jen o to zvládnout techniku hnětení a zapracování, ale především to vytahování chloupků mě se nepodařilo vytáhnout ani jeden.

To musí být přesná teplota, konzistence, vrstva, tlak, tah, rychlost Prostě bez praxe to budou zcela jasně jen Patlámy-Matlámy Doma jsem ukázal okolo čeho už tolik dní lítám a tak nějak jsem ukecal možnost - sám si vyzkoušet jak ty šablonky fungují Měl jsem tak nějak malinké pochybnosti, aby to skutečně fungovalo. Žádné holítko totiž nemá břity až do krajů a tím se vlastně nedá přesně kopírovat ten tvar.

No - a funguje to! Jen je potřeba počítat s tím, že výsledný tvar je vlastně o 1mm na všechny strany větší. Je ale fakt, že vystřelit srdíčko od ruky snad ani nejde. No to je zase dlouhá slátanina Fakt jste to dočetli až sem?

Hele Vy musíte bejt taky asi trochu úchylové - co? Jestli mě baví psát, tak Vás musí bavit číst Jsou tři ráno - tak Martičce teď volat nebudu, ale zítra vyzjistím, jestli by nedala nějakou slevičku třeba prvním pěti, kteří se ozvou a kteří to dočetli až sem: Po tomto "luxusním" zážitku věřte, že se další už nekonal.

Nicméně před nedávnem jsem se dostala k tomuto článku a brouk v hlavě hlodal tak dlouho, až jsem na brazilskou depilaci vyrazila. Samozřejmě, s vidinou hladkého klína bez bolesti. Depilaci jsem si koupila přes slevový portál a trošku se obávala toho, abych nešetřila na nesprávném místě.

Přišel den D a já s dvoutýdenním zarostlým klínem mohla vyrazit na depilaci. Milá paní na recepci, mírné zdržení slečny kosmetičky a ležím od pasu dolů nahá na lehátku.

Onu zázračnou hmotu mám již na prvních chloupcích v klínu, první "škub" zamnou. Ruce se mi okamžitě sevřely v pěst, zuby jsem zatla tak, jako už dlouho ne a v ten moment jsem byla zpocená až na zadku Ještě dnes mi není jasné, jak jsem to těch 20 minut mohla vydržet … Kdybych měla autora článku tehdy u sebe tak věřte, že bych mu asi nakopala pozadí toto berte, prosím, jako legraci.

Tagy: Černošky, Gangbang, Mezinárodní sex, Orál, Plná pusa semene, Soulož, Upravený klíny, Velký přírodní prsa. Hodnocení: (64 hlasů) Nahrál: Anonym. leden splashocolour.eu – Nejnavštěvovanější erotický portál. Nářez - ruka v kundě i v zadku. Hodnej strejda se udělá do puberťačky. když se vdaný paničky nudí. Oct 02, czech casting barbora prirodni klin Ženské eskorty Zlín. září Obě země totiž jsou suverénní kakaové velmoci, které pokrývají značnou část světové .

Prirodni klin eroticky portal

: Prirodni klin eroticky portal

Prirodni klin eroticky portal Nejkrasnejsi holky mrdani do zadku
SWINGERSAKCE SEX SEZNAMKA OLOMOUC Public agent cz amatersex
Prirodni klin eroticky portal 908
Exotická Maya, 25 let. Něžná Majka, 38 let. Vosk také může odebrat i silnější vrstvu zdravé pokožky. Subka Monika, 40 let. Divoká Klára, 32 let. Mám všechno co jsem potřeboval. Nadržená Daniela, 34 let.

Prirodni klin eroticky portal